Czy opłaca sie zainstalować Windows7

Mam pytanie czy w ogóle opłaca się to zainstalować a jak tak to czym się różni od Visty oprócz wyglądem

Opłaca się, nowości możesz odkryć w demonstracji dobrychprogramów. Jeśli boisz się to zainstlauj obok swojego starszego systemu i będziesz miał dwa. Tylko zapamiętaj zasadę: nowszy na starszy instalujesz, po zakończeniu będziesz miał podczas uruchamiania ekran wyboru.

Tak czym się różni to ciężko napisać, lepiej ty daj znać czego oczekujesz od Windows 7 :wink:

OTy kosmos.JNJN

Różni się z deka trochę wydajnością.

Wygląd prawie identyczny z Visty :slight_smile:

Powiedz jeszcze czego ty oczekujesz od systemu?

jest możliwość w razie czego odinstalowanie windowsa 7 z tej samej partycji co mam zainstalowaną Viste 64 bit ?

Nie ma takiej możliwości, musisz zainstalować na 2 partycji.

Jest zdecydowanie szybszy.

Jest lepszy szybszy ładnie wygląda no i jest lepszy od Visty (to chyba każdy zauważył) xD

A powiedzcie czy opłaca się na laptopie instalować XP czy rzucić się od razu na 7 ?

Ja mam na laptopie 7, a w pracy XP Pro i powiem, że to XP zaczyna mnie denerwować. MOim skromnym zdaniem warto.

Czy się opłaca? Kasy na tym nie tracisz, bo jest za free beta. Co do Windows 7 jest faktycznie lepszy od Visty, prawie jak XP. Szybko się uruchamia. Vista natomiast na żadnym komputerze, nawet dobrym nie uruchamia się szybko. Sprzęt mam już 4-letni, a Seven dobrze działa, nie to co Vista.

Da się instalować na tej samej partycji bez jej formatowania. Pliki z poprzedniego systemu zostaną przeniesione do folderu Windows.old na tej partycji.

No ba,pewnie że warto instalować,jestem bardzo zadowolony z tego systemu.Po prostu miodzio,na pewno kupuje go jak wejdzie do sprzedaży :stuck_out_tongue:

Mam viste porównanie do visty, :roll: 2-3x szybsza i stabilniejsza,a co mi się podoba najbardziej to że nie muszę instalować sterowników ;>,system sam się dostosował do rozdzielczości monitora,a sama instalacja jest mało kłopotliwa

Dlamnie to po prostu vista z poprawionymi błędami i bajerami których niedoskonałoś mnie irytowała a teraz full miodzio :smiley:

Pewnie , że się opłaca.

Zainstalowałam i jestem bardzo zadowolony.Na laptopie w firmie mam Windows Vista…Nie mam co ukrywać jest powolna. Windows 7 działa bardzo szybko

Jedyne co zauważyłem to nie działa Daemon Tools no ale są przecież zamienniki

Hm Win 7 opłaca się ładować jak koś ma słabego PC. Ale na mocnym kompie nie zauważysz różnicy po między Win 7 x64 a Vista x64 Sp2.

Ciekawe… ja mam komputer nowy od grudnia taki jak w sygnaturce i Vista x64 ładuje się dłuuugo wraz z paskiem bocznym. pasek tray nie jest wcale zawalony, umiem dostosować wszystko tak żeby uruchamiało się tylko to co potrzebuje, tylko że Win Xp ładował się 5 razy szybciej a Vista to żółw na każdym komputerze, no chyba że są tacy co lubią siedzieć i patrzeć jak wolno ładuje się system. Ja potrzebuję taki system który na moim kompie odpali się szybko, będzie chodził stabilnie bez potrzeby restartów. Nie wiem czy instalować Windows’a 7 skoro podobno Audigy SE nie będzie działać, karta TV AVerMedia również pewnie nie będzie współpracować z tym systemem, GTA4 podobno też nie działa, także chyba sobie jak na razie odpuszczę i poczekam na finał.

josiok , Skoro tak jak ja nie lubisz Visty, która działa wolno na każdym komputerze, to zainstaluj Windows 7. Już mu nie dużo brakuje do XP. Mnie obchodzi szybkie działanie, nie obciążanie procesora, nie zużycie RAM. Ważne jest szybkie działanie.

Vista SP1/2 działa wolno ? pchi i powiecie pewnie jeszcze że XP x64 to zło. Normalnie powinien być zakaz wpuszczania na fora ludzi którzy nie ukończyli 18 roku życia. Poza tym do 17 letniego Neo Audigy SE działa pod 7, Tunery TV/FM też biegają no i GTA 4 działa tylko trzeba odpalić ją w trybie kompatybilności z Win 2000. Do 13 letniego Neo jak się nie znasz i wolisz powtarzać bzdurne słowa innych to lepiej się nie wypowiadaj. Vista SP1 lub SP2 to nie to samo co Vista.

Kolejny, który uważa, że Vista szybko chodzi… Skoro ci Vista szybko, chodzi to zauważ jakby ci szybko chodził XP albo 7? Sorry, ale na moim komputerze mam aż cztery systemy operacyjne więc wiem doskonale jaka jest szybkość każdego z nich:

Windows XP

Windows Vista

Windows 7

Linux Mint

Do tego odpowiednio ustawiony bootloader. 7 to po prostu ulepszona Vista, ale o to chyba chodzi.

RMK_99 znawca się znalazł. zanim Vista się odpali to trwają dobre 2 minuty a to już za dużo czekania, gdzie XP 32 bit uruchamia mi się tak na oko 20 sekund po pokazaniu się napisu Zapraszamy. więc jest różnica. żeby nie było, nie narzekam na viste tylko wtedy gdy już się uruchomi po tym długim czasie oczekiwania. nie ma co płakać, jestem zmuszony mieć Viste 64bit tylko dlatego bo XP nie widzi 4 GB ram.