Czy pady z PS2 zadziałają na PS3?

Witam! Mam pytanie. Czy na PS3 pójdą pady z “2” ? Jeśli konsola nie ma takich wejść, to czy są jakieś przejściówki ?

Z tego co wiem to nie ma takiej możliwości - zupełnie inne urządzenia.

Nie da rady.

Jeszcze bym się nie poddawał. Ja posiadam taką przejściówkę z pada PS2 tyle, że do PC i działa rewelacyjnie (gembird-a). Zapłaciłem za nią jakieś śmieszne pieniądze. Na necie widziałem przejściówki typu 2w1 z PS2 do PC/PS3. Nie podaję jednak linków, bo nie znam tych sklepów. Najlepiej zadzwoń do jakiegoś sklepu specjalizującego się w sprzedaży konsol/gier na konsole i się tam zapytaj.

Ale tu mowa o PS2 padzie do PS3 ! ! ,inna bajka ,nawet powiem że kiedyś pady z PSX działały pod PS2 ,niestety tutaj tej kompatybilności wstecz brak.

Dobra przykładowa oferta:

http://www.allegro.pl/item1085276617_przejsciowka_podlacz_pad_od_ps2_do_ps3_robson.html

Najbardziej mnie denerwuje, gdy ktoś mówi “niemożliwe” itp. bez sensownej argumentacji. Ale ponownie tutaj zwracam się do założyciela tematu, żeby nie sugerował się tym linkiem, bo ja osobiście z tego nie korzystałem. Najlepiej zadzwonić do jakiegoś sensownego sklepu, tak jak pisałem wyżej. Bo to, że nawet dana przejściówka będzie działać nie znaczy, że będzie najlepsza spośród dostępnych na rynku.

Widziałem takie przejściówki właśnie na usb. (Miałem kupić, ale jakoś do tej pory się nie zebrałem ^^)

BTW ile w ps3 slim jest wejść usb oraz ile jest “wykorzystywanych” do samego działania konsolki ?