Czy pamięć 900mhz będzie pasować do biostara?

Witam

Mam takie pytanie mam płyte główną biostar tforce 6100 am2 czy bez problemu moge założyć goodram pro900 nic nie będzie się gryźć?

będzie bez problemu :wink:

możesz.

OCZYWIśCIE TAK

zauważyłem że te pamięci w dualu 2x 1gb są strasznie drogie i poszukałem i znacznie taniej jest kupić 2x 1gb PRO900 osobno lub 2x (2x512)

http://www.apollo.pl/store/show_detail/ … bQ==/35506

tak będzie najlepiej - najwydajniej (podwójny dual).

looknij tutaj:

http://znak.pl/index.php?cid=305&scid=2 … Goo+Pro+C5

W apollo jednak najtańsze. Też chyba tam kupie 2GB. Myślałem jeszcze nad A-DATA EE, ale chyba jednak wezmę goodramy.

:smiley:

:stuck_out_tongue:

ja też zastanawiałem się nad a-datą ee ale słyszałem że trafiają się na gorszych pamięciach i się gorzej kręcą więc do płace 20zł i mam spokój :stuck_out_tongue:

że niby 4x 512 jest wydajniejsze od 2x1Gb pierwsze słyszę.

Gdzie takie coś słyszałeś :?:

A co Goodramy się złe nie mogą trafić :?:

Może minimalnie ale to wręcz niezauważalne…

goodram pro900 (te z pomarańczowymi radiatorkami) i nowe serie pro800 są na Micronach D9 i dobrze się kręcą trzeba uważać. A jak to z A-DATAmi jest to dokładnie nie wiem ale raczej wszystkie EE są dobre…

Nie wszystkie A-daty extrime 800 są na d9

Więc niektórzy mają z nimi kłopot bo się mizernie kręcą

A podejrzewam że żaden sprzedawca w sklepie nie zagwarantuje że będa na micronach

MIQVD1A16 -> Microns

ADQVD1A16 -> umgelabelte Mircons

ADQVE1A16 -> Promos, Elpidas o.ä.

Wszyscy tylko o a-data i goodram, to są oczywiście bardzo dobre pamięci ale uważam że czasem warto zaryzykować (np. ja miałem duży problem ze znalezieniem sklepu gdzie takowe kupię) i kupić coś innego, ja np. do mojej 650i ultra (wtedy nie było jeszcze abita którego bym teraz wziął) zakupiłem 2x 1GB od patriota i jestem bardzo zadowolony, na razie

na 2.1v podkręciłem bez żadnych oporów do 900MHz i timingi zmniejszyłem do 4-4-4-16 ;), chyba nieźle jak na 2,1v :slight_smile: i coś czuję że bez voltmoda na pamięciach może uzyskam 1000MHz :slight_smile:

Pozdrawiam

A stock był 1,8v?

Jak z 800 -> 900 to przyrost z tak zwiększonym napięciem jest mierny :stuck_out_tongue:

Wole goodramy wziąść niż a-daty różnica w cenie 20-30zł a będe pewny że dobrze będą się kręcić

i wesprzesz rodzimy interes ;] " bo wszystko co polskie jest w modzie" :wink:

bierz goodram pro900 z pomarańczowymi radiatorkami :wink:

Dokładnie. Rożnie można trafić a żeby być pewnym to trzeba odkleić radiator.

jak ktoś chce być pewnym że kupił dobre pamięci to wziąć Crucial Ballistix 800MHz, na nich się nie zawiedzie :wink:

wszystkie pro900 z pomarańczowymi radiatorami są na D9

No bo z niebieskimi to seria 800 :stuck_out_tongue:

Nie ma innych PRO 900 :roll: