Czy pamięć zwalnia z 400 do 266?

Witam. Mam pytanie, otóż czy pamieci DDR PC400 zwolnia do czestotliwosci 266, bo moja płyta obsługuje max te 266 i nie chce przesadzic…

tak :slight_smile: nie beda wykorzystywane optymalnie :wink:

:: MARIO :: , a czy to że

, spowoduje jakies pogorszenie wydajności? Bo teraz mam 512 Kingstona 266 z komputronika, a jutro moge miec za bezcen nastepny moduł pamięci 512 ale ten jest na 400, więc czy beda współpracowały ?

A czy te nowe też będą kingstona? W zasadzie problemów nie będzie, ale nigdy nic nie wiadomo. Plusem takiego rozwiązania są mniejsze timingi,które możesz ustawić w biosie. Będzie ciut lepsza wydajność :wink:

Nie druga kosc bedzie GoodRam’u

Wiesz może być tak, że nie będzie żadnych problemów, ale może być też tak, że będa się gryzły ze sobą. Jeżeli goodramy możesz mieć za bezcen to sprzedaj te 266 i kup podwójnie te goodramy :wink: Jeżeli taka byłaby możliwość

Dokładnie, bo ramy to takie dziwne kostki i znimi nic nigdy nie wiadomo, ale wiadomo, że tych samych firm bedą chodzily na 100% i kupienie 2 różnych firm wiąże się z ryzykiem zlej współpracy i gorszej wydajności :wink:

Bażant i wigrus , i pewnie tak tez zrobie. Te pamiec za 20 zł będe miał, wiec ją sprzedam za 150, i kupie drugie kingstona 266 w komputroniku.

Dzieki za zainteresowanie.

Pozdrawiam. :mrgreen:

za 20zł :o

gdzie co i jak?!

p.s. nie opłaca się kupować pamięci DDR266 i 333. są droższe i ciężko je dostać. najkorzystniej by było gdybyś obie miał DDR400.