Czy płyta głowna wytrzyma zmiane procka?

mam płyte ASRock P4V88+ , 2GB ram ,rad X1950 GT(agp) i procka 2,13 intel cel D i chce zmienic procka na Intel cel D 3,20 Ghz.

jest ktoś mi wstanie powiedziec czy ta płyta wytzryma mi ?? :slight_smile: dzieki i pozdrawiam

pod jakim zasilaczem to wszystko chodzi?

Płyta obsłuży taki procesor.

a zasilacz mam Chiefteca 500 W :slight_smile: niewiem czy ta płyta wytzryma bo kiedys na niej bylo 256 ram i rad 9250…i zasilacz mustang 400 haha ;D

Z pewnością wytrzyma. Marwiłbym się o zasilacz, ale jak piszesz, że Szef 500W to spokojnie. :slight_smile:

bo jak podkrecalem tego procka co mam nizej to monitor sie niechcial wlaczyc i niewiem własnie czy jak włoze tego procka (3,2)czy nie bede miał podobnego problemu :slight_smile: i dlatego sie pytam czy płyta udźwignie to wszystko :slight_smile: a zasilacz nawet pol firmowy jakis by wystarczyl 500 W :slight_smile:

możesz zobaczyć czy płyta nie ma spuchniętych kondensatorów, jak tutaj:

http://www.edw.com.pl/index.php?module= … y&ceid=151

płyta obsługuje FSB 533MHz, więc Celeron 3.2GHz oparty na tej częstotliwości nie powinien sprawić niespodzianek.

nie nie kondensatory sa ok jak nowe :slight_smile: płyta tez wyglada jak nowa ;p :slight_smile: no ok jutro kupie paste i przełoze procka :slight_smile: