Czy po formacie będą działać mi wcześniej zainstalowane gry?

Witam,

mam dysk podzielony na 2 partycje:

Dysk C i dysk G

Na dysku G instaluje tylko same gry komputerowe(mam na razie zainstalowanych 14 gier).

Jestem zmuszony zrobić format, ale czy można zrobić coś, aby po formacie normalnie bez instalacji od nowa gry zagrac sobie w nią??

Do tej pory zawsze gdy po formacie chciałem uruchomić gre, zawsze wyskakiwal komunikat ze brak jakies biblioteki DLL, ale jak gre zainstaluje od nowa to wszytko dziala.

W tym problem, ze ja nie chce po formacie instalować od nowa tylu gier. Da się coś zrobić??

Może to Ci pomoże? http://[ciach]

Po formacie, musisz zainstalować na nowo gry. Wpisy w rejestrze pójdą, konfiguracje gier etc…

W zasadzie prawda jest taka że różnie to bywa ;] niektóre będą działać ale większośc niestety nie :frowning:

nie wszytkie gry przestaną działać, większość powinna działać, ale najprawdopodobniej skasują ci się ustawienia grafiki itd no i savy, bo one są głównie na partycji systemowej, a reszta gier jak sie nie uruchomi to pozostaje reinstall, bo skasowały się wpisy z rejestru

Szkoda, oczywiście z tych gier tylko 4 mi chodzą ale to nic. Przynajmniej nie bede sie nudził przy komputerze na święta…