Czy po zamianie ATI 9200 --> 9600 nie bedzie różnicy?

(Kam) #1

Witam!

Pomagam kumplowi w zakupie karty graficznej. Byłem z nim w sklepie i chcieliśmy kupić Radeona 9600 128MB, 128 Bit do procesora: AMD Athlon XP 1700+. Wcześniej miał Radeona 9200 128MB. Sprzedawca mówił, że ten Radeon nie będzie współpracował z jego procesorem i nie będzie widać różnicy, np. przy graniu w gry, czy grafice. Mnie zatkało i wkońcu wróciliśmy bez karty :D. Co Wy na to?? Bo sam nie wiem, czy sprzedadawca faktycznie miał rację, czy nie??

(Musg) #2

http://komputery.imro.pl/?exec=artykuly,t,,12

moze to Ci cos wyjasni

(Mabakay) #3

Nie wiem dlaczego sprzedawca nie chcial zarobić, ale mówił nieprawde.

(Xiao19) #4

kamiennikl heh co za brednie

niezly ten sprzedawca 1 ktory niechce sprzedac sprzeta

poprostu niema na stanie tej karty a polecal wam inna hiih

powiedz mu ze procek Athlon XP 1700 mozna tak podkrecic ze wydajnosc bedzie ogromna

ja polecam i tak 9550XT Abita V-guru (super uklad zasilania)

krecisz ile wzlezie

super karcia

(Stefe) #5

mam procesor axp2000+ wczesniej r9000 128 Bit (wydajnosciowo praktycznie to samo co 9200)... zmienilem go na r9600 128Bit i roznice widac spora... sazczegolnie w grach, ktore w jakis sposob wykorzystuja dx9.0

a o tej wspolpracy to jakies brednie.

(Trebron) #6

:shock: :shock: :shock: To ja dziękuję za takich sprzedawców :smiley:

Swoją drogą ktos pracujący w sklepie powinien się trochę orientować w sprzęcie. To tak, jakby sprzedawca w spożywczym nie umiał odróżnić gruszki od pomidora :x

(Kam) #7

Kurcze, nie zastanowiłem się i tak to jest. Dobra, dzięki!

PS.: sprzedawca jak wida jest uczciwy, nie to co większośc... Nie podałem mu wszystkich parametrów, a na dodatek się śpieszyliśmy. Narka!