Czy po zmianie softa strace gwarancje?

(Wardmen) #1

Wytumaczy mi ktos moze czy po zmianie softa traci sie gwarancje??

gdzie mozna znalesc jakis sofcik do sagema my401x??

(Gerard Marondel) #2

Witam

Jeśli zlecisz wykonanie tej usługi na gwarancji ( a takowa masz? ) w salonie gdzie kupiłeś telefon to nie stracisz. Oni jak nie mają na miejscu odpowiedniego sprzętu to wyślą do serwisu z którym mają podpisaną umowę.

(Pioterek96) #3

Przy chałupniczej, czyli nie w serwisie traci się.

(Kutar 0) #4

Możesz przeprowadzić update sofra też w domu, azle tylko jeśli użyjesz oficjalnego softu udostępnionego na stronie producenta komórki. Wtedy gwarancji nie tracisz.

(Komy123) #5

gwarancje tracisz w momencie ingerencji w telefon (oprósz simlocka w plusie jeśli to niejest przyczyną zepsucia tel)

(Kutar 0) #6

Jeśli producent udostępnia oficjalne oprogramowanie na swojej stronie internetowej. Daje do ściągnięcia i dokładne instrukcje jak przewprowadzić aktualizację NIE TRACI SIĘ GWARANCJI. Tylko jeśli chodzi o oficjalny soft producenta. Jeśli używać jakiegoś softu napisanego przez zapalonego komórkowca-programistę to oczywiście- wtedy gwarancję sie traci.

(Komy123) #7

co jeszcze powiesz osobie z serwisu (mi)???

(Kutar 0) #8

To po co producent umieszcza na swojej stronie internetowej zaktualizowane oprogramowanie, daje instalatorka i przeprowadza krok po kroku przez proces upgradu softu??

(Komy123) #9

żeby ktoś kto ma możliwość i zna się na rzeczy zrobił sobie sam i niedał mi i kolegom z branży zarobić :wink:

(Kutar 0) #10

hehe, szczery jesteś :stuck_out_tongue: spoko

a wracając do tematu: i wtedy gwarancji się nie traci, tylko warunek, trzeba mieć soft OFICJALNY udostępniony przez producenta

(Komy123) #11

uparty jesteś :PPPP