Czy po zmianie softa strace gwarancje?

Wytumaczy mi ktos moze czy po zmianie softa traci sie gwarancje??

gdzie mozna znalesc jakis sofcik do sagema my401x??

Witam

Jeśli zlecisz wykonanie tej usługi na gwarancji ( a takowa masz? ) w salonie gdzie kupiłeś telefon to nie stracisz. Oni jak nie mają na miejscu odpowiedniego sprzętu to wyślą do serwisu z którym mają podpisaną umowę.

Przy chałupniczej, czyli nie w serwisie traci się.

Możesz przeprowadzić update sofra też w domu, azle tylko jeśli użyjesz oficjalnego softu udostępnionego na stronie producenta komórki. Wtedy gwarancji nie tracisz.

gwarancje tracisz w momencie ingerencji w telefon (oprósz simlocka w plusie jeśli to niejest przyczyną zepsucia tel)

Jeśli producent udostępnia oficjalne oprogramowanie na swojej stronie internetowej. Daje do ściągnięcia i dokładne instrukcje jak przewprowadzić aktualizację NIE TRACI SIĘ GWARANCJI. Tylko jeśli chodzi o oficjalny soft producenta. Jeśli używać jakiegoś softu napisanego przez zapalonego komórkowca-programistę to oczywiście- wtedy gwarancję sie traci.

co jeszcze powiesz osobie z serwisu (mi)???

To po co producent umieszcza na swojej stronie internetowej zaktualizowane oprogramowanie, daje instalatorka i przeprowadza krok po kroku przez proces upgradu softu??

żeby ktoś kto ma możliwość i zna się na rzeczy zrobił sobie sam i niedał mi i kolegom z branży zarobić :wink:

hehe, szczery jesteś :stuck_out_tongue: spoko

a wracając do tematu: i wtedy gwarancji się nie traci, tylko warunek, trzeba mieć soft OFICJALNY udostępniony przez producenta

uparty jesteś :PPPP