Czy podoba ci się kampania wyborcza w Polsce?

El Polaco właśnie pis sie pograzyl tym spotem. Na koncu " robimy to czego ludzie chca" ja nie chce zeby jedna rzecza jaka robil pis jest sluchanie rydzyka i udostepnianie mu wladzy w jakims stopniu i nie chce zeby sie mscili na ludziach ktorzy kiedys albo nie chcieli z nimi interesow robic albo na ktorych chca sie mscic za dawne krzywdy.

Lech Kaczynski- funkcja reprezentacyjna, ten kolo nie umie sie nawet dobrze wyslowic.

Jaroslaw Kaczynski- tak naprawde to on wszystkim rzadzi, miedzy innymi lechem .

Przypomnij sobie Lecha Wałęsę albo początki prezydentury Kwaśniewskiego.

Na fakt Kaczyński nie dodaje sobie animuszu promilami tak jak Olek “Mordo ty nasza” :smiley:

Ja mogę już głosować od 5 lat i nigdy nie glosowałem mam to gdzieś nie jestem politykiem nie znam się na tym. Wolę poświecić swój czas i oglądnąć jakiś dobry film na DVD

Ty chyba sobie jaja ze mnie robisz :shock:

Dla mnie nikt, kto ujawnia jakieś rewelacje pod adresem swojego, nazwijmy to, pracodawcy po tym , jak został wyrzucony, nie jest do końca wiarygodny. Tak samo nie jest dla mnie wiarygodny Kaczmarek, jak i Lepper czy Miller.

Ty chyba nie rozumiesz podstawowego założenia.

Nie chodzi tu o to, kto kogo podsłuchuje i podgląda. Chodzi o to, ze w ogóle to robi. To za tego rządu właśnie nagle stało się to wręcz podstawą sprawowania władzy. To minister tego rządu z triumfem w oczach demonstruje przed kamerami dyktafon, którym coś nagrał. A premier tego rządu nie powie “Dość, wystarczy”. Premier tego rządu udaje, że nic się nie dzieje, ze wszystko jest cacy.

Najpierw poproszę o konstruktywne wyjaśnienie określenia “komuchopodobny”.

Przypomnij mi, proszę, któremu rządowi podlega obecni IPN ? Który rząd najwidoczniej wzbrania się przed ujawnieniem teczek, skoro ma do tego możliwości, a tego nie robi. ?

Jakieś dowody na to są ? Jakieś zarzuty ? Skoro tak, to powinno zostać skierowane zawiadomienie do prokuratury. Czy też idziesz śladem Zbigniewa Ziobro i oskarżasz kogoś bez konkretnego wyroku ? Przypomnę ci tylko, że to złamanie prawa (za które notabene pan minister nie odpowiedział - ciekawe, dlaczego ?).

Ależ głosuj sobie, na kogo chcesz. Nikt ci tego nie broni. Ale ty też nikomu nie broń tego samego.

A ja jestem wygodny i poproszę o podanie mi tego na tacy :mrgreen:

Jakies konkretne linki czy coś ? Bo gadać “a ja słyszałem, że w gazecie napisali”, to se można długo i namiętnie i na każdy temat.

Dobra jedziecie na PiS. Wasze zdanie i nie zabraniam w tego tylko bądźcie obiektywni. A więc zaczynamy:

PO co obiecywała przed wyborami a co robi -kapitalny filmik oparty na fragmentach z gazet Rzeczpospolita i Gazeta Wyborcza.

http://pl.youtube.com/watch?v=XA95kHT8HNg

Porównaj poglądy Miltona i Friedmana - ikony liberalizmu - z poglądami liderów PO

http://pl.youtube.com/watch?v=SJNkmfQA09M

Nocna zmiana. Aktorzy: Tusk,Wałęsa,Pawlak,Mazowiecki

http://pl.youtube.com/watch?v=2TvS9PIXBdI

Ten filmik to odnośnik do filmiku Nocna zmiana i targowania kto będzie premierem zwróćcie uwagę na przejęzyczenie

http://pl.youtube.com/watch?v=rHjo_AS-ABU

Tomasz Lis przed nocną zmianą - "Trzeba było krzyczeć: Prezydencie Polska z Tobą. Nie??"

http://pl.youtube.com/watch?v=zc2wJ9OKOzM

Tymi filmikami pokazuję, że PO wcale nie jest lepsza od PiSu :smiley:

Na filmikach jest wyjasnienie tego sformułowania :d

Palców by zabrakło i u rąk i u nóg, przykład pierwszy z brzegu:

Jak mąż Gronkiewiczowej nie złożył na czas zeznania podatkowego to PIS bardzo szybko ją chciał odwołać, bo była z niewygodnej dla nich formacji PO, ale jak przyszło do rozliczenia kasy za kampanie wyborczą to PIS nie złożył jej na czas i tłumaczył machlojami z przelewami na konto.

Jeszcze raz powtórzę, PIS zachowuje się jak typowy Kali:

Zasady zoobowiązują wszystkich, ale nie PIS :!:

Dokładnie, zresztą wystarczy popatrzeć co pan Tusk sobą reprezentuje. Na początku również myślałem ze PiS to zło i zagłosuje na PO lecz zmieniłem zdanie po tym jak posłuchałem wypowiedzi niektórych ważnych osób z poszczególnych partii. I odniosłem wrażenie że Tusk zachowuje się trochę jak duże dziecko, które ma tendencje do obrażania się za byle co… Również zagłosuję na PiS jak el polaco

Prawda jest taka że jak nie będzie PO-PIS-u to za 2 lata znowu będziemy mieli wybory bo Toosk znowu nie zostanie prezydentem :cojest:

xulu możesz glosować również za granicą kraju - najbliższy konsulat lub ambasada.

Prawda jest taka, że decydują ci co nie chcą głosować. Dlaczego ?? Dlatego, że partie mają swój wierny i stały elektorat. Pójdą Ci co chodzą zawsze i oddadzą głos na swoich ulubieńców. Zobacz - PSL - niby nic nie znacząca partia, a w sejmie jest zawsze. Dlaczego LPR się dostała, mimo, że powinni ich zakazać ?? Bo mają swoich fanów, którzy zawsze pójdą. Podobnie jak elektorat Radia Maryja - ojciec dyrektor każe - idą. I to jest ten niuans. Nie oddając głosu zwiększasz szansę tych, którzy obecnie ośmieszają kraj. Ostatni przykład - pani Fotyga (lebiega chyba było by lepsze) nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem prostego pisma z prośbą o zaproszenie obserwatorów na wybory. I nie chodzi tu o zagrożenie czy podejrzeń o fałszerstwa. Obserwatorzy Ci mają inne zadania i cele…

Zostając w domu jest szansa, że będzie nowa wersja RP.4.1 - szkoda, że tego nawet alfą nie można nazwać…

Niektórzy twierdzą że kolejne wybory mogą być nawet w styczniu :smiley: http://wiadomosci.onet.pl/wybory2007/1614860,news.html

Filmiki jak filmiki - pocięte wypowiedzi, pojedyncze zdania bez wyjaśnienia istoty dyskusji.

W sumie to mogłyby to być kolejne spoty wyborcze PiS-u.

Jako takie są dla mnie kompletnie niewiarygodne.

A ja jestem ciemny jak tabaka w rogu i poproszę o łopatologiczne objaśnienie.

Podpbał mi się zarzut (bo to chyba był zarzut), że Wojewódzki popiera Tuska. Tylko autor filmiku chyba nie skojarzył, że każda wypowiedź Wojewódzkiego nacechowana jest ogromną ironią, niezależnie od tego, z kim rozmawia. Po objasnienie słowa “ironia” kieruję do encyklopedii.

Z całego zestawu najlepszy jest jeden kawałek :

To tak jeszcze apropo tego

:mrgreen:

Monczkin nie pytam na kogo głosujesz bo po co wybory są tajne. Z twojej gadki wynika, że pójdziesz głosować. Nie rozumiem po co jedziesz po PiS-ie skoro nikt w parlamencie nie jest święty. Oglądałeś te filmiki co wrzuciłem na forum. Są na nich “obrońcy” dzisiejszej demokracji. Specjalnie wziąłem słowo obrońcy w cudzysłów. Bo dla nich demokracja jest tylko wtedy gdy mogą odnosić korzyści (specjalnie nie napisałem kraść).

Złączono Posta : 29.09.2007 (Sob) 15:51

Takim głupim gadaniem to można obalić wszytko. I tyle na ten temat. Akceptujesz tylko to co jest dla Ciebie dobre.

Ja jakoś przyjmuję do wiadomości że rządu PiS-u nie są idealne.

Ale niestety wyborca w dzisiejszych czasach nie może głosować na partię szerzącą prawo, uczciwość tylko musi wybierać mniejsze zło.

A ty się zachowujesz tak jakby to PO była nieskalana a PiS odpowiadał za wszystko co złe.

BTW nie wydaję mi się żeby archiwalne filmy mogły być reżyserowane przez PiS :smiley: To tak na marginesie :smiley:

Oświadczenie Wałęsy po nocnej zmianie natychmiast wycofane.

http://pl.youtube.com/watch?v=af9BkS5xA8s

el polaco skończ waść wstydu oszczędź.

Takimi filmikami, to możesz oczy mydlić kolegom. Ja nie trawię sieczki, niezależnie od opcji politycznej. Zresztą Magik w sumie ładnie to podsumował.

Napisałem, ze nie chcę powtórki obecnej formacji politycznej i tyle. Jak cię to boli, to już Twój problem. Napisałem również, żeby iśc głosować. Nie napisałem na kogo - to już nie mój wybór.

A dlaczego tak jest - właśnie dlatego, że idą głosować, Ci co nie powinni.

Mnie co do Pis-u zraziło kilka rzeczy, po pierwsze niektórzy ministrowie czyli MSZ- Fotyga, i z minister pracy Kalata, nie mam pojęcia jak takich ludzi można trzymać na stanowisku ministra :/, po drugie moze bym i zagłosował na PiS (z czym poważnie się wacham), ale nie chcę z kolei głosować na partię poddaną Rydzykowi, dla mnie Jarek się strasznie skompromitował jak po słowach Rydzyka, który jechał po jego bracie i bratowej nie zareagował, dla mnie to niebywałe.

Agaton niedawno napisał.

To na podstawie czego wyrabiasz sobie opinię?? Może na podstawie programu T.Lisa który przyłączył się do PO czym udowodnił swoją obiektywność w prowadzeniu programu “Co z tą Polską”.

No jak nie trafiają do Ciebie archiwalne nagrania i oraz wycinki z gazet takich jak Rzeczpospolita i Gazeta Wyborcza to wybacz :smiley:

debek ja bym dorzucił jeszcze jedną rzecz, po której partia ta jest dla mnie skończona.

Obietnice przedwyborcze odnośnie pana Leppera i Giertycha i rzeczywistość po wyborach. Ja nie pozwoliłem na ich obecność w rządzie. To wszystko.

E tam, jest tak dla tego, że nie idą głosować ci co sobie myślą “polityka mnie nie obchodzi - nie idę głosować” albo “mam to w *** i tak będzie źle”. Imo głosowanie powinno być obowiązkowe. To nie jest tylko nasz przywilej ale i obowiązek. To w końcu ci których wybieramy, rządzą nami, a przy niskiej frekwencji oczywistym jest, że ostateczny wynik nie jest reprezentatywny w skali całego kraju.

Co do samej polskiej polityki, bardzo przeszkadza mi to, że każde ugrupowanie obwinia tych drugich o to, że dzieje się źle. Pis gada na po, po na pis a robić to nie ma komu. Wystarczyłoby tylko trochę chęci ze strony wszystkich ugrupowań i nawet bez tworzenia koalicji daloby się wprowadzić sensowne ustawy, reformy itp.

Czy tylko ja, el polaco? :wink:

Mnie też nie. Ale autor tych filmów powycinał kawałki różnych programów, wypowiedzi i zmontował je w coś, co ma obnażać wady jednej opcji politycznej.

Dobra, wyłożę kawę na ławę - nie głosowałem nigdy na PO ani na panią Gronkiewicz-Waltz.

Od zawsze głosowałem na lewicę i tak głosuję dalej.

I bardzo chciałbym sie dowiedzieć, czy - wg. twojej nomenklatury - jestem komuchem czy tylko komuchopodobnym ? A może jest jeszcze jakaś opcja, której nie ujawniłeś ?

Masz rację. W 100% to popieram.

Tylko PO robi to samo. Popatrz jak Tusk mówił że nie będzie z LiD-em rządził . A co jest w Warszawie??

Właśnie o tym piszę. Jakby nie patrzeć - na to samo wychodzi :stuck_out_tongue:

Popieram.