Czy Podpisać umowę na Neostradę

Witam umowę mam jeszcze pół roku na 1mb,niby jak bym teraz przedłużył to bym parę złotych oszczędził .Ale czy nie warto poczekać na oficjalne otwarcie internetu 4G które ma nastąpić na przełomie roku( 700 gotowych nadajników),mieszkam parę kilometrów od Krakowa .Czy to prawda ze jak umowa promocyjna ulega wygaśnięciu,to w czasie nieokreślonym 1mb kosztuje 180zł (chyba zwariowali).Chciałem 6MB a nie pójdzie ,został mi marny 1Mb.

Na 4G to jeszcze sobie poczekasz, bo nie wierzę w to że wejdzie na przełomie roku, i nie wiem jak jest z ceną w Neostradzie, ale w UPC tak jest że przejście na umowę na czas nie określony likwiduje zniżki jakie masz na usługi (w moim wypadku telefon, kablówka internet wiązało by się to z podniesieniem abonamentu z 111zł do 250) więc wygląda na to że będziesz zmuszony podpisać umowę w tym wypadku.

Najpierw dowiedz się przede wszystkim czy nie trzeba wysłać pisemnej rezygnacji, jeśli nie chcesz przedłużać umowy, ponieważ niektórzy operatorzy jak nie dostaną pisemnej rezygnacji, to automatycznie przedłużają umowę. Sprawdź to w regulaminie, bądź dowiedz się na infolinii.

Pozdrawiam!

40-30 dni od zakończenia się obecnej umowy masz prawo zrezygnować z obecnej i nic Ci nie mogą zrobić, ale musisz iść do najbliższego Telepunktu, czyli jak masz jeszcze pół roku, to musisz czekać jeszcze te 4 miechy albo brać nową umowę :stuck_out_tongue:

Tak jak Ci dadzą na czas nie określony umowę to Neo będzie kosztowało 180 zł za miecha

A gdzie Ci to powiedzieli że 6 nie pójdzie, na infolini, bo jak tam to oni g… się znają :lol:

Zadzwoń na 19393 i zażądaj sobie “wywiadu technicznego” to wyślą do Ciebie techników i spr możliwości Twojej linii, albo idź do Telepunktu i powiedź że chcesz żeby Cię przepisali do najbliższej (innej) centrali, bo chcesz 6 MB

Tak, będzie taka droga jeśli będzie na czasz nie określony. Jeśli chcesz zrezygnować, Musisz wysłać pismo ze rezygnujesz minimum 30dni przed końcem umowy musi ono wpłynąć do TP. lub złożyć je w telepunkcie gdzie dostaniesz potwierdzenie wypowiedzenia umowy.

Ja bym sie wstrzymał , za pół roku moga jeszcze jakieś nowe lepsze oferty mieć

Miałem z neo i dialogiem problemy podpisałem na rok i 40dni przed końcem wysłałem rozwiązanie o umowie a oni odpisali że nie można.

Olałem ich, przychodziły zawiadomienia do sądu, do kosza. NIEPOLECAM

Rzecznik czy ktoś tam z TP oświadczył ze w najbliższych miesiącach Neo nie potanieje już, jest na tyle tania ze może konkurować z sieciami kablowymi.

TP podpisało umowę z telewizja N wiec w jakimś czasie coś tu się powinno ruszyć.

Wysłałeś!? a kiedy dotarła do nich wiesz? pewnie po 10 dniach i z tąd odpowiedz ze już nie można.

Taaa jakiś czas temu mowili ze internet juz w polsce tanszy nie bedzie kity wciskaja jak zwykle

Niekoniecznie, wszystko m swoje granice potem jest nie opłacalne. Na obniżkę już raczej nie liczę jak już to max do 5% Teraz raczej będą starali sie modernizować siec i wprowadzać szybszy net

Zgadza się tylko modernizacja ,ale 1 mega jest drogi .Bo 6 mega jest zaledwie 15zł droższy,a dwa już kompletnie się nie opłaca .Ale już wiem dlaczego TP nie daje jak Netia w atrakcyjnej cenie cztery mega tylko dwa .Bo po za miastem by wszyscy chcieli 4 mega ,i ludzie by masowymi rezygnacjami zmusili ich do ulepszania central .Nie ma konkurencji abonent ma za swoje ,na remont central nie mają a kupnem praw do Ekstraklasy się zajmują :-). ps: gdzieś czytałem ze w zamian za remonty ,nie będą stawki hurtowe konkurentą obniżone.

Na mojej wiosce, coś tam robią w 2009 nie było możliwości 10Mbps a teraz jest 20Mbps jak ktoś blisko mieszka i nawet Tv przez kabel już :slight_smile:

VoIP działał nie stabilnie po reklamacjach ciągłych chyba jednak coś się zmieniło bo teraz jest ok.

PS:TP sama nie ustala cen musi to jeszcze zatwierdzić UOK (Zakładam że jak by chciała i miała wolna rękę TP mogla by obniżyć do tego poziomu ceny że inne firmy zmuszone by były zrezygnować z świadczenia usług)

Nie bronie TP bo tez mam zastrzeżenie i czasem jej dość, ale nigdzie nie ma idealnie :frowning: :frowning:

Przepraszam najmocniej, wybrałem się do ich siedziby i tam mi Pani z okienka powiedziała że nie możemy rozwiązać umowy bo (…) tak z nimi debatowałem i nic.

womperm ponoć najlepszy sposób jest słać z trzymiesięcznym wyprzedzeniem .Jest luka w prawie i jeśli nie było zapisu w umowie to naginali ten zapis by zachować abonenta.

Z okienka?? w TeleDziurze??

A byleś tam 30 dni przed końcem umowy?

LTE to nie 4G a bodajże 3,9G, ale mniejsza z tym. Internet przewodowy to zawsze internet przewodowy i nic tego nie zmieni. Bo o jakości łącza świadczy nie tylko przepustowość.

No oczywiście że z okienka.