Czy popsuta karta graficzna?

Cześć

Nie wiem co mi się stało z komputerem podczas jego używania wystąpił niebieski ekran i od tamtego czasu system(Windows 7)już się nie uruchomił.

Od tamtego czasu laptop wyświetla mi wszystko w taki oto dziwny sposób: http://ifotos.pl/zobacz/Zdjecie01_sxnweh.jpg/

Gdy Win 7 już się nie uruchomił wrzuciłem Windowsa XP i próbowałem zainstalować na nim sterowniki, które pobrałem ze strony producenta.

Po ich wgraniu Windows XP już się nie uruchomił.

Czy jest możliwość naprawy tej wady bez wymiany sprzętu?

Jeżeli tak to proszę o pomoc

dla moderatorów:pisałem ten post: spokojnie, bez emocji, nie wiedziałem jaki mam nadać temu tytuł dałem taki :slight_smile: z zastosowaniem Polskich znaków i bez błędów

Laptop nowy czy używany

Nieodpowiednie sterowniki. Sformatuj całego laptopa linuxem np mandriwą a potem wgraj w7 i stery.

pewnie integra ale może być to :

-uszkodzona karta graficzna

-ram ???

-może być też coś z matrycą lub jej taśmą (mało prawdopodobne)

-jesli gwarancja to na nią jeśli nie to na diagnoze do serwisu. MOżesz sprobować coś samemu kompinowac linux, format ale wątpie aby pomogło

-laptop kupiony nowy lecz ma już swoje dobre 2-3 lata i jest po gwarancji

-był robiony gruntowny format płytka od XP

-7 wgra mi znajomy mamy bo ja nie mam płytek instalacyjnych a ja chce się uporać z tym ekranem

to co mam zrobić?

Eeee chyba nie ale ręki nie dam sobie uciąć coś mi to zalatuje…

Znajdź w7 dedykowany pod tego laptopa możliwe że jest jakaś zrobiona kombinacja ze sterami które normalnie działają na innych laptopach a akurat na tym się gryzą ze sterami np od usb.

taa tylko gdzie ja mam tego szukać? nawet jak znajdę i ściągnę to nie będę mieć gdzie wypalić bo w PC mam tylko nagrywarkę cd

koperekzx5 kupić system oryginalny w sklepie