Czy potrafisz pisać na klawiaturze bezwzrokowo?

jasne, potrafię i uzywam 10 palców. Jednak wolę czasami zerknąć na klawiature gdzie wciskam palce :stuck_out_tongue: Chociaż czasami jak pisze jakiś dłuższy post czy coś to jak się wczuje o nie patrze na klawiature ani na monitor (po chwili dopieo się orientuje o tym) i nie robię błędów. Z szybkim pisaniem to też różnie bywa, jak się wczuje to ostro zasówam ale tylko na swojej klawiaturze. Na innych plączą mi sie palce a poza tym muszę się wygodnie rozsiąść a przy innym kompie to jest niemożliwe :stuck_out_tongue:

Każdy chyba jak zaczynał przygodę z PC i z grami to jeździł w podobny sposób lub tak. Ja jeździłem jakoś podobnie :stuck_out_tongue:

Ja też umiem pisać bezwzrokowo ;p Jedynie tak jak kilku innych userów na tym forum popełniam drobne błędy no i te cyferki na górze czasami mi się mylą, ale tak to jest ok ;p

Tak :slight_smile: ale od czasu do czasu jak coś pomylę to zerkam :wink: .

oczywiście.

W sumie czas spędzany przed kompem zrobił swoje 8)

Tyle czasu spędzam przed PC , że pisanie bezwzrokowe jest dla mnie bezproblemowe . ;]

Tak jak kolega wyżej :smiley:

Nie jestem gorszy i też u miem. Chodź zdarza mi się patrzeć na klawiaturę.

tak, bez patrzenia, ale coraz gorzej, bo kiedyś grałem w Tibię, a tam często trzeba było coś napisać, i umiałem bardzo dobrze, teraz kiedy gram dużo w Fifę 07 i PES-a 6 to jest dużo gorzej ;/

taki dżołk,jak mogę nie mieć monitora i trafiać na te tematy i czytać co jest tutaj napisane ?:smiley:

Umiem :wink:

Oczywiście że tak, odkąd mam neta (czyli jakieś cztery lata) zacząłem pisać dużo, na początku bez ładu, składu, i sensu, ale teraz potrafię klecić poprawne zdania z polskimi literami z zamkniętymi oczami :slight_smile:

fiłek nie powiedziałbym zajmuje ostatnie miejsca w Carbonie

Złączono Posta : 28.08.2007 (Wto) 15:58

a tak znowu poza tematem z jakiego programu uczyliście się pisać bo ja na początku uczyłem się na klawiaturce tam gdzie są takie surowe oceny,

a teraz to za pomocą Q-typing

Tak umiem pisać bezwzrokowo :slight_smile: ale tak średnio.

Dzięki bardzzo fajny program.

Dla userów linuksa: działa super na wine…

Umiem 8)

Oczywiście że umiem :slight_smile: Tylko nie raz takie błędy że szok. No ale w 90% jest good :smiley:

Mi pisanie bezwzrokowe nie sprawia większych trudności.

ja muszę się zawsze popatrzeć przed napisaniem zdania na rozkład klawiszy

no jaha tylko się często mylę “trypi coś takiegoi” :slight_smile: :stuck_out_tongue:

umiem ale czasami się mylę :wink: , no i głównie tylko na swojej klawiaturze bo na innych już dużo gorzej mi idzie…