Czy potrzebne 6 gb ram

Witam. Czy jezeli dokupie 4 gb ram TO DOSTANIE DUZY SKOK WYDAJNOSCI W GRACH !? (np.w gta 4 cały czas chodzi dysk i gra sie doczytuje i często nie widac wszystkich obiektów)

mam 2 X 1 gb 800 - czy moge dołączyć 2 X 2 gb 800

mam viste :stuck_out_tongue:

Ilu bitową? Bo jeżeli 32, to możesz co najwyżej do 3 GB rozbudować.

3gb dla 32bi wersji systemu, więcej niż trzy wymagany jest system 64bitowy.

Nie potrzebne bo liczy się całość a nie jednostka ew możesz kupić se jeszcze 2 gb ale dokupywać do dwóch jeszcze 4 to już przesada, to że masz 4 gniazda na ram w płycie głównej to nie znaczy że masz je mieć wszystkie zajęte. Mając c2d i tak nie dużo ci przyjdzie z takiej ilości. A żadna gra i tak tylu nie potrzebuje. Mając nowo wydaną gre myśląc że się przestanie ciąć tuż po tym jak se kupisz ramy to się grubo mylisz. Poczekaj aż patch wyjdzie i wtedy będzie skok wydajności.

a jeżeli dałbym jeszcze 2gb (razem 4gb) to 1 gb byłby nieobsługiwany

mam viste 32 bit

przecież masz wyraźnie napisane 320 bitowe systemy nie obsługują 4Gb ram w zależności od okoliczności jest to 3Gb 3 z kawałkiem ale nie 4.

GTAIV jest konwersją zrobiona na odpierd…l

Dlatego napisałem żeby wzioł 4 bo zazwyczaj obsługuje 3,5 więc jak mu zależy na jak największej ilości to niech weźmie jeszcze 2 gb dużej różnicy cenowej nie ma a nawet jak by miał 64 bit to i tak by nie wykorzystał ilości jaką chciał kupić

max “zainstaluj” sobie 4Giga ram wykryje Ci średnio 3.3-3.5gb

a moze pomyśl o zmianie procka?? ;D

zainstaluj najnowsze stery do grafy

i patcha 1.01 do GTA wgrales ?