Czy procesor jest juz zamontowany?

Witam.

Chciałbym kupić płytę główną z procesorem http://www.allegro.pl/item289875101_gig … sklep.html ale nie wiem czy procesor jest już zamontowany, czy są kable i czy jest radiator z wentylatorem. Wysłałem e-maila z zapytaniem do wystawiającego ale pytam się was bo może ktoś będzie wiedział.

Zamontowany nie jest, a czy wersja box nie ma informacji.

aha tak myślałem że nie zamontowany, czyli jak wersja box to ma kabelki itd?

Jak box to ma procesor wiatrak i radiator. Pytanie o jakie kabelki chodzi. :slight_smile:

Właśnie tak: kabelki do podłączenia diod do kompa i rest i power na obudowie, tego pasku co podlanczamy cd-romy i dysk twardy.

Do podłączenia diod do kompa i resetu,power dostajesz z obudową.A taśmy do cd romów i dysk twardy dołączają z płytą główną.

te kabelki to są częścią obudowy a nie płyty głównej

a taśmy ATA/SATA myślę że powinny być w komplecie

a jeśli chodzi o montowanie procka to jest raczej pewne, że nie jest zamontowany

płyta z prockiem i chłodzeniem mogłaby się bardzo łatwo uszkodzić w czasie transportu

No właśnie też tak myślałem bo to bardzo delikatne rzeczy ale montaż procka podobno jest łatwy prawda? Widziałem instruktarze jak to wykonać i zdaje mi się że jest łatwe ale jak jest w praktyce to nie wiem ;p

Jakby nie było tej taśmy to wezmę ze starego kompa bo mam tam 3

zależy dla kogo :slight_smile: dla jednego łatwe a drugi będzie się bał dotknąć do tego :slight_smile:

a co do taśmy ATA to patrz żeby to była taśma 80-cio żyłowa

No trochę jest strach bo to małe i trzeba delikatnie ale poradzę sobie chyba :wink:

A jak nie będzie 80-cio żyłowa to co?

to wtedy trzeba będzie kupić :slight_smile: ale na 90% taśmy będą razem z płytą

OK taka tasma ile kosztuje? pare zł nie? Idzie ją kupić np w Saturnie prawda?

nie są drogie, zależy trochę od długości :slight_smile: no i czy okrągła czy standardowa (lepsza okrągła, np. taka)