Czy przegrzewają się wam laptopy?

(Ntfss) #1

Mam zwykłego pc który w upały po kilku godzinach się wyłącza a zasilacz jest parzący. Czy laptopy też się przegrzewają skoro mają (chyba) mało albo i wcale wentylatorów?

(Gardner) #2

Zależy od laptopa i tego, jak czysty jest on w środku. Moja Toshiba Satellite A300 jednak chyba trochę przesadza z temperaturą procesora dochodzącą do 60*C, ale przy użyciu podstawki chłodzącej (dobre na upały) i temperatura jednak spada o kilka stopni.

(LonngerM) #3

Cóż... mam laptopa i temperatura w granicach 50 *C w stresie nie przekracza 57... no czasami dochodzi do 60*C ale żyje;)

(system) #4

Mój również się nie grzeje normalna praca 60-65, w stresie od 70 do nawet max 80 stopni, Od 70 stopni zaczyna wiatraczek głośniej chodzić a tak pozatym nie mam żadnych problemów

(Norbertkrajewski) #5

Mój się przegrał (HP Dv5) i wrócił z serwisu HP. Teraz - mimo wymiany układu chłodzenia i HDD oraz używania podkładki chłodzącej temperatury i tak są bardzo wysokie.

(Longhorn2009) #6

4-letni Dell D510 - temp. procka poniżej 40*C (prawie cały czas pracuje przy 800MHz zamiast 1860max), reszta ok. 45 przy lajtowym korzystaniu (głównie stronki www) :stuck_out_tongue:

(Phight3r) #7

Mój HP też się strasznie grzeje nawet podczas przeglądania stron www.

(lazikar) #8

popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Grzebcio3) #9

Mi się strasznie przegrzewa komputer.

Mieszkam w Gdańsku,a jak wiadomo,od zawsze tam były "niskie temparatury" tzn. Lato chłodniejsze,zimy łagodniejsze,ale

teraz to zaskoczyło mnie totalnie.Panuje u mnie temp. około 32 stopni w cieniu a w domu 28,jest gorąca co odczuwa mój komputer.Karte graf. mam nVidia 8600GT,z pasywnym chłodzeniem,w wyczerpujących grach (typu: cod mw2,crysis i kilka innych)

temperatura mojej karty dochodzi do 90*C! Wiem,mówię o stacjonarnym,ale może odda to odzwierciedlenie jakie panują temperatury.

Pozdrawiam,