Czy przejściowo będzie dobry Pentium D?

Czy przejściowo myślicie na 1 rok bedzie OK pentium D?

Intel Pentium D 915 2,8 GHz DualCore 64bit BOX

Intel Pentium D 820 2,8 GHz DualCore 64bit BOX

co masz masz na mysli chcesz zmeinic plyte gl?

kamoreks

Intel Pentium D to porażka weź (przejściowo) Athlona albo zaczekaj i od razu weź C2D :smiley:

taaa i zmein plyte ilp boze jesli chce kupic poznije core 2 duo to niech tak robi ale dobra plyte wez

ehhh o tym nie pomyślałem. Mówię z doświadczenia bo kolega ma Pentium D i chodzi jak mój sempron jedno rdzeniowy :slight_smile:

ale pomecz sie troche na nim z dobra plyta i kupisz pozniej core 2 duo czyba ze nie masz zamiaru to bierz cos amd

Dziwne to raczej nie możliwe? Testowałeś oba?

Kup płytę w którą można poźniej wsadzić prawdziwego 2CD . Przejsciowo 820 może być. ja tez tak kombinuje. Czekam, aż stanieą prawdziwe 2 -ajeczne Pentiumy. 820 podobno świetnie sie podkręca.

Tu dowiesz się absolutnie wszystkiego: http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2685-21.

Od siebie dodam iż jeżeli masz płytę obsługującą Pentium D, to tymczasowa przesiadka na Pentium D ma sens ale jeżeli nie obsługuje a komputer ma służyć do pisania, poczty, filmów, net-u, czy okazjonalnego grania to zdecydowanie lepszym będzie wybór platformy pod procesory AMD (AM2) X2.

Jeżeli chcesz głównie grać to wstrzymaj się z zakupem, aż uzbierasz na porządną płytę gł. i procesor czyli nie mniej niż 1000 zł (nie licząc innych podzespołów).

Ciekawe co będzie jak wyjdzie Kuma i reszta na K10 AM2+/3.

PD bym nie kupił, P4 Cedar Mill seria 631.