Czy Prześć Już Z XP na Vistę? Czy jeszcze poczekać?

Czy nadal są problemy z tym systemem, sterownikami e.t.c tak jak np 2 miesiące temu? Bo kiedys miałem zainstalowaną i mi sie nie spodobała bo ciągle były jakies problemy…i cały czas jechałem na xp i chciałbym się teraz znowu przesiąść na viste. komp jak w podpisie. czekam na odpowiedzi.

Jest już sporo więcej sterowników.

Ale zanim zainstalujesz posprawdzaj czy Twoje podzespoły i dodatkowe urządzenia są wspierane przez Vistę.

Ja bym poczekaj przede wszystkim chodzi o wymagania bo nawet na dobrym sprzęcie będzie słabo :? aa część problemów pewnie się już rozwiązała mówie tak bo sie tym VISTOM nie interesuje :twisted: póki co :slight_smile:

to po co wogóle się udzielasz? :roll:

PS. No własnie ja już czekam 2 miesiące, praktycznie od czasu pojawienia się visty w sklepie…

KYNEK

TO zacznij szukać o swoim sprzęcie pod Vistą.

Ja ją mam od promiery ( W USA !!

ja również nie mam problemów, wszystko mi działa, nawet drukarka hpdeskjet 656c, która nie jest już wspierana przez hp i nie ma do niej sterów pod viste. Ogulnie spróbuj sobie wgrać ten systemik :slight_smile: Polecam.

Również brak problemów. Na początku musiałem wymienić kamerę internetową bo sterów nie było. Skaner Mustek też poszedł. Z programów to jeszcze Nero mi nie chodzi ale pojawiło Ashampoo w gazetach więc luz. Myślę, że z okresu raczkowania Vista już wyszła.

NA Viście x86 działa wszystko, na wersję 64Bit trzeba poszperac czy sa wersje 64bitowe sterowników oficjalne bądz przerobione przez szarych zjadaczy chleba.

Ja nic nie musiałem zmieniać :stuck_out_tongue: Wszystkie sterowniki do sprzętu, który mam są już pod viste, albo działają te z pod xpeka. Niemiałem z vistą jeszcze żadnych problemów (mam ją od miesiąca po premierze). Fajny, ładny system oraz bardzo bezpieczny i dużo funkci :slight_smile:

Polecam viste!

*************** Ja nie mam jakiegoś super sprzętu, a Vista bardzo dobrze chodzi. :x

A ja to co mam powiedzieć o moim sprzecie? A vista mi lepiej chodzi na nim niż na xpeku !!

Wg. mnie to b. dobry sprzęt. Tooo… ciekawe co ja mam powiedzieć? :wink:

ze względu na charakter dyskusji przenoszę do “Na luzie”

jak masz wątpliwośći to poczekaj do SP1

Popraw tytuł na konkretny.

Ja bym pozostał przy XP. Bajery z Visty strasznie szybko się nudzą i wtedy brakuje stabilności, kompatybilności i szybkości XP’ka.

Lepiej poczekaj. Windows Vista będzie dobry dopiero pod koniec roku, kiedy programy będą projektowane osobno na Windowsa Vistę.

Witam.

Postanowiłem sobie zabrać głos w tej dyskusji :stuck_out_tongue:


Odnośnie Windows Vista.

Okres , kiedy Vista nie była wspierana przez producentów programów, i sptrzętu powoli odchodzi w niepamięć.

Coraz więcej programów i sterowników jest robiona specjalnie pod Vistę.

Sam używam Visty, od wersji testowej longhorna 4074, potem była przerwa i powróciłem na xpka, nie mniej jednak chciałem dodać , że od 19 stycznia korzystam z windows Vista w wersji finalnej , wcześniej od 30 Listopada z Windows Vista w wersji EN,i powiem , że jako doświadczony user Visty, na XPku nie siedziałem od listopada 2006, nie mam nic złego do powiedzenia w kwestii windows Vista.

System sprawdza sie wyśmienicie.

O ile na poczatku drażniły mnie bluscreeny z powodu złych i niekompatybilnych sterowników do Visty.

Tak teraz bluscreeny wystepuja naprawde u mnie żadko, chodzi mi o bluscreeny powodowane wadluiwymi sterownikami do karty dźwiękowej, te z xpka nie działają, a te z windows Update, tak sobie :slight_smile:

Ogólnie , jako ze ponad 6 miesięcy mam windows vista, nie narzekam, stabilność, dopracowanie, to to , czym Vista u mnie sobie zyskała plusów, na przeciętnym komputerze, procek 2.4 ghz, 576 ramu i 1 giga ready boost, i jak narazie od 4 miesięcy ni emiałem formata Visty.

System chodzi stabilnie i szybko.

Co na XP nie miało miejsca, bo mój komputer wariował, wsparce producentów sprzetu i proramów jest na tyle duże, że mozna już z czystym sumieniem przejść na windows vista.

--------Sp1.

Większość z was , czeka na sp1 do Visty.

Jednak service pack, to tylko zbiór poprawek, które co pare dni są dostępne na windows update dla legalnych posiadaczy windows vista.

Jeśli zostanie zauważony błąd w viście, niemal natychmiast, zostaną wydane poprawki do systemu windows vista.

Przypomnijmy sobie, ze do windows xp, poprawki na windows update wydawane były i chyba są tylko co miesuiąć :slight_smile:


Wic nie czarujmy się , windows vista, + najnowsze aktualizacje z windows update, to jak vista z sp.

Gorąco będę polecać przejśćie na windows vista.

Nie ma z nim żadnych problemów.

Chyba ze masz sprzęt, gdzie producenci sprzętu nie produkukuja sterów pod vistę.

ja podobnie :!: Windows Vista to super system :slight_smile: polecam każdemu, który ma sprzęt, który obsłuży Vistę :!: ja kupiłem ją za te 350zł i nie żałuję zakupu :!: