Czy Prześć Już Z XP na Vistę? Czy jeszcze poczekać?

(Paluch Ti) #1

Czy nadal są problemy z tym systemem, sterownikami e.t.c tak jak np 2 miesiące temu? Bo kiedys miałem zainstalowaną i mi sie nie spodobała bo ciągle były jakies problemy...i cały czas jechałem na xp i chciałbym się teraz znowu przesiąść na viste. komp jak w podpisie. czekam na odpowiedzi.

(matiit) #2

Jest już sporo więcej sterowników.

Ale zanim zainstalujesz posprawdzaj czy Twoje podzespoły i dodatkowe urządzenia są wspierane przez Vistę.

(Guicksilver) #3

Ja bym poczekaj przede wszystkim chodzi o wymagania bo nawet na dobrym sprzęcie będzie słabo :? aa część problemów pewnie się już rozwiązała mówie tak bo sie tym VISTOM nie interesuje :twisted: póki co :slight_smile:

(Paluch Ti) #4

to po co wogóle się udzielasz? :roll:

PS. No własnie ja już czekam 2 miesiące, praktycznie od czasu pojawienia się visty w sklepie....

(matiit) #5

KYNEK

TO zacznij szukać o swoim sprzęcie pod Vistą.

(system) #6

Ja ją mam od promiery ( W USA !!

(Kidler) #7

ja również nie mam problemów, wszystko mi działa, nawet drukarka hpdeskjet 656c, która nie jest już wspierana przez hp i nie ma do niej sterów pod viste. Ogulnie spróbuj sobie wgrać ten systemik :slight_smile: Polecam.

(radko11) #8

Również brak problemów. Na początku musiałem wymienić kamerę internetową bo sterów nie było. Skaner Mustek też poszedł. Z programów to jeszcze Nero mi nie chodzi ale pojawiło Ashampoo w gazetach więc luz. Myślę, że z okresu raczkowania Vista już wyszła.

(Kriss Hietala) #9

NA Viście x86 działa wszystko, na wersję 64Bit trzeba poszperac czy sa wersje 64bitowe sterowników oficjalne bądz przerobione przez szarych zjadaczy chleba.

(Kubakuderski) #10

Ja nic nie musiałem zmieniać :stuck_out_tongue: Wszystkie sterowniki do sprzętu, który mam są już pod viste, albo działają te z pod xpeka. Niemiałem z vistą jeszcze żadnych problemów (mam ją od miesiąca po premierze). Fajny, ładny system oraz bardzo bezpieczny i dużo funkci :slight_smile:

Polecam viste!

(Skwaro) #11

*************** Ja nie mam jakiegoś super sprzętu, a Vista bardzo dobrze chodzi. :x

(Kubakuderski) #12

A ja to co mam powiedzieć o moim sprzecie? A vista mi lepiej chodzi na nim niż na xpeku !!

(Lucyfer1991) #13

Wg. mnie to b. dobry sprzęt. Tooo.. ciekawe co ja mam powiedzieć? :wink:

(Joan Sunshine) #14

ze względu na charakter dyskusji przenoszę do "Na luzie"

(Azpr) #15

jak masz wątpliwośći to poczekaj do SP1

(Monczkin) #16

Popraw tytuł na konkretny.

(system) #17

Ja bym pozostał przy XP. Bajery z Visty strasznie szybko się nudzą i wtedy brakuje stabilności, kompatybilności i szybkości XP'ka.

(Zwolan) #18

Lepiej poczekaj. Windows Vista będzie dobry dopiero pod koniec roku, kiedy programy będą projektowane osobno na Windowsa Vistę.

(aero) #19

Witam.

Postanowiłem sobie zabrać głos w tej dyskusji :stuck_out_tongue:

Odnośnie Windows Vista.

Okres , kiedy Vista nie była wspierana przez producentów programów, i sptrzętu powoli odchodzi w niepamięć.

Coraz więcej programów i sterowników jest robiona specjalnie pod Vistę.

Sam używam Visty, od wersji testowej longhorna 4074, potem była przerwa i powróciłem na xpka, nie mniej jednak chciałem dodać , że od 19 stycznia korzystam z windows Vista w wersji finalnej , wcześniej od 30 Listopada z Windows Vista w wersji EN,i powiem , że jako doświadczony user Visty, na XPku nie siedziałem od listopada 2006, nie mam nic złego do powiedzenia w kwestii windows Vista.

System sprawdza sie wyśmienicie.

O ile na poczatku drażniły mnie bluscreeny z powodu złych i niekompatybilnych sterowników do Visty.

Tak teraz bluscreeny wystepuja naprawde u mnie żadko, chodzi mi o bluscreeny powodowane wadluiwymi sterownikami do karty dźwiękowej, te z xpka nie działają, a te z windows Update, tak sobie :slight_smile:

Ogólnie , jako ze ponad 6 miesięcy mam windows vista, nie narzekam, stabilność, dopracowanie, to to , czym Vista u mnie sobie zyskała plusów, na przeciętnym komputerze, procek 2.4 ghz, 576 ramu i 1 giga ready boost, i jak narazie od 4 miesięcy ni emiałem formata Visty.

System chodzi stabilnie i szybko.

Co na XP nie miało miejsca, bo mój komputer wariował, wsparce producentów sprzetu i proramów jest na tyle duże, że mozna już z czystym sumieniem przejść na windows vista.

--------Sp1.

Większość z was , czeka na sp1 do Visty.

Jednak service pack, to tylko zbiór poprawek, które co pare dni są dostępne na windows update dla legalnych posiadaczy windows vista.

Jeśli zostanie zauważony błąd w viście, niemal natychmiast, zostaną wydane poprawki do systemu windows vista.

Przypomnijmy sobie, ze do windows xp, poprawki na windows update wydawane były i chyba są tylko co miesuiąć :slight_smile:

Wic nie czarujmy się , windows vista, + najnowsze aktualizacje z windows update, to jak vista z sp.

Gorąco będę polecać przejśćie na windows vista.

Nie ma z nim żadnych problemów.

Chyba ze masz sprzęt, gdzie producenci sprzętu nie produkukuja sterów pod vistę.

(piotrekplay) #20

ja podobnie :!: Windows Vista to super system :slight_smile: polecam każdemu, który ma sprzęt, który obsłuży Vistę :!: ja kupiłem ją za te 350zł i nie żałuję zakupu :!: