Czy przy takim kompie zagram na max detalach?

Witam wlasnie jestem w trakcie zakupywania nowych czesci do kompa i mam do was pytanie czy przy takich parametrach bede mogl pograc na max detalach w takie gry jak gothic 3 , obvilion , f.e.a.r itp.

O to parametry komputera:

Płyta główna:ASUS M2NPV-VM AM2

Karta Graficzna:GALAXY 7300GT ZALMAN 500/1400MHZ 128MB 1.4ns

Procesor:AMD SEMPRON 64 3000+ AM2 DDR2

Pamiec Ram:GoodRam 1GB PC5300 667MHz

Czekam na wasze opinie:)

Myślę, że tak.

bez problemu… jedynie procka wziąłbym szybszego, może być sempron…

czy ten procesor bedzie lepszy od tego semprona ktorego podałem Athlon 64 3000+ Orleans AM2 DDR2

sempron :o :o :o :o :o lepszy :expressionless: był by zwykły Athlon 64 :roll:

jest spoko ale ja wzialbym szybszego do reszty konfiguracji… jakiegoś 3600+… albo tego athlona 3000+, 50 zł droższy a będzie lepszy;

moim zdaniem taka wymiana mija sie z celem, wydajnosc owszem podskoczy ale tylko troche (Athlon ma wiecej cache’u) chyba ze bys podkrecal i to znacznie… ja bym procka w ogole nie wymienial bo powinien byc wystarczajacy, ew. lekki oc…

chyba ze Ci kasy zbywa… procesory teraz maja niewielki wplyw na wydajnosc w grach, i jesli juz bys chcial akurat proca wymieniac to z jednordzeniowych Athlon 64 3800+…

lepiej dokup RAMU, zawsze sie przyda (sczegolnie w oblivionie)

Do Semprona to ram taktowany 533MHz powinien byc, wtedy lepsza wydajność podobno…

Na płycie od Asusa to bedzie dobry o/c, ale może bys wział athlona 3000??

Ze standardowych 1,8Ghz podkręca się do 2,5 spokojnie, a nawet 2,8 ekstremalnie

Przyrost cache przyspieszy szybkośc działania aplikacji i kompresowania filmów oraz archiwów np rar, zip