Czy pujdzie COUNTER-STRIKE: SOURCE

Witam posiadam atlona 3000+ @ 1.9GHz karta graficzna 9550 256mb/128 i 512 ramu czy będzie mi chodzić płynnie COUNTER-STRIKE: SOURCE czy lepiej dać sobie spouj?

Będzie chodzić :slight_smile:

a tak mniej wiecej ile klatek bo jak bedzie pokaz slajdów to :confused:

Czy pujdzie COUNTER-STRIKE: SOURCE

:x

Mi na PII 400 z karta graficzną 2,5 MB chodził na najmniejszej rozdzielczości bez problemów :slight_smile:

:mrgreen:

Tobie chyba gry się pomyliły. Kolega krzychu.pl pyta o source’a a wnioskując z twoich parametrów to grałeś w cs 1.5 no góra 1.6 ale wątpie :slight_smile:

wymagania cs source’a:

źródło gryonline.pl

pozdrawiam

ps. na stronie nvidii sa testy do sprawdzania czy gra da sie uruchomić na danych parametrach

Mam przyjechać do Ciebie i pokazać, że CS Source mi chodzi na tym sprzęcie? Chyba wiem co pisze… Sam się dziwię, że na tym laptopie chodzą mi takie gry…

będzie śmigał cpłynnnie a co do tych klatek to nie jestem pewien ile będzie wynoić ale napewno nie będzie to pokaz slajdów :smiley: 8)

20-40fps bedziesz mial… :wink:

Odpali na 1024/756, 32 bity koloru, odświeżanie max 75mHz. Ile klatek to nie wiem.

Tak będzie chozdić płynnie, już gra sobie wybierze optymalne ustawienia…

Ja mam sempronka 3000+ (2.2 GHz) 1 Gb ramu i GF 7300 i mi chodzi na maximum, a w teście wydajności mam 77 klatek zawsze, więc bez obaw, oczywiście u mnie na max bez przycinek, więc u ciebie na średnich :smiley:

Popraw ortografie bo aż mnie oczy bolą :x