Czy riser card będzie odpowiednia?

Witam! Chcę umieścić kartę dźwiękową w płycie głównej na złączu pci-e, ale wtedy znajduje się za blisko karty graficznej i się grzeje karta graficzna niebotycznie, bo ma praktycznie zasłaniany wiatraczek. No i trzeba było coś wymyśleć. okazało się, że jest coś takiego jak riser card. Stosowany jest w niskich obudowach, w których nie ma miejsca na wysoką kartę. W moim przypadku mógłbym w ten sposób zmienić pozycję karty dźwiękowej tak, aby była równolegle to płyty głównej i w ten sposób by nie zasłaniała karty graficznej. Oto riser card, który znalazłem:

http://allegro.pl/item1137134978_riser_ … 9_ipc.html

Czy to zadziała?

Moja płyta główna: Klik

Moja karta dźwiękowa KLIK

No a w tym drugim złączu pci?

No mam dwa złącza pci, a karta graficzna swoim systemem chłodzenia zasłania jedno z nich. Drugie pozostaje wolne, ale wtedy jest tak mała przerwa między graficzną, a dźwiękową, że do wentylatora nie dostaje się w zasadzie żadne powietrze chłodniejsze i karta graficzna się bardzo grzeje. Dlatego chce jakoś inaczej umieścić dźwiękową

soanvig , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych pomocy w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę, ten temat viewtopic.php?f=16&t=394978

Edytowałem już temat

Dodane 18.07.2010 (N) 22:44

Podbijam, bo się zapadał. To naprawdę bardzo ważna (dla mnie) sprawa