Czy router bedzie sie rozlaczal

(pikaczu) #1

chcę kupić nowy router, do mojej neostrady 10 mb, czy ten router, będzie się wieszał, i trzeba ręczne go połączyć, przez przeglądarkę, np operę?

chcę też kupić taka karta sieciowa

(djosdanielos) #2

w sieci brak opinii na temat tego routera ale pewnie będzie działał jak każdy inny ,a jaki masz teraz że się wiesza ??czy traci synchronizacje całkowicie i nie ma internetu aż go nie zrestartujesz? może jest kiepska linia

znane i polecane routery do neostrady: tp-link w8960n ,Netgear dgn 2000 ,dgn 2200

co do karty to nie wiem gdzie stoi twój PC ale jeśli gdzieś w biurku przy ścianie to może ograniczać sygnał i może lepiej kupić taką kartę http://allegro.pl/tp-link-tl-wn722n-kar ... 39759.html i jakiś kabel przedłużkę usb i będzie sobie na wierzchu gdzieś żeby nie mieć problemów z zasięgiem później i nie bawić się w przestawianie wszystkiego chyba że router będzie stosunkowo blisko to nie ma problemu

(Agatonster) #3

pikaczu ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(pikaczu) #4

teraz mam linksysa

tak czasami jest. linia jest bardzo stara, ponad 20 lat, centrala też.

mam przedłużkę i dluższą antenę, więc mam ponad szafką antenę