Czy router bedzie sie rozlaczal

chcę kupić nowy router, do mojej neostrady 10 mb, czy ten router, będzie się wieszał, i trzeba ręczne go połączyć, przez przeglądarkę, np operę?

chcę też kupić taka karta sieciowa

w sieci brak opinii na temat tego routera ale pewnie będzie działał jak każdy inny ,a jaki masz teraz że się wiesza ??czy traci synchronizacje całkowicie i nie ma internetu aż go nie zrestartujesz? może jest kiepska linia

znane i polecane routery do neostrady: tp-link w8960n ,Netgear dgn 2000 ,dgn 2200

co do karty to nie wiem gdzie stoi twój PC ale jeśli gdzieś w biurku przy ścianie to może ograniczać sygnał i może lepiej kupić taką kartę http://allegro.pl/tp-link-tl-wn722n-kar … 39759.html i jakiś kabel przedłużkę usb i będzie sobie na wierzchu gdzieś żeby nie mieć problemów z zasięgiem później i nie bawić się w przestawianie wszystkiego chyba że router będzie stosunkowo blisko to nie ma problemu

pikaczu ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

teraz mam linksysa

tak czasami jest. linia jest bardzo stara, ponad 20 lat, centrala też.

mam przedłużkę i dluższą antenę, więc mam ponad szafką antenę