Czy router d-link 410 wystarczy do podzielenia iplusa?

Tak jak w temacie mam pytanie czy router d-link podzieliłby bezprzewodowo iplusa na 4-5 komputerów?

Wszystkie komputery miałyby łączyć się z nim bezprzewodowo. Zamierzam niedługo kupić router dlatego pytam. Mam modem iplus na infeis USB i nie chciałbym go zmienać.

Z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc

niestety ten router się nie nadaje

jak już chcesz kupować to kup np. linksys’a wrt54g3g

A można by kupić jakiś inny(trochę tańszy??

A czemu router d-link 410 się do tego nie nadaje??

wszystko zależy od sygnału, miałem możliwość serfowania po internecie z iplus’a podzielonym za pomocą routera, 4 komputery były w sieci i wszystko działało bardzo sprawnie

A jakby złapać łączność HSDPA, która działa mniej więcej na poziomie od 1 mb/s do 1,5 mb/s(tak chodzi iplus na hsdpa jak nie jest wyczerpany limit ściąganych danych) to przecież dzieląc to na 4 wychodzi, że na każdym komputerze powinno chodzić około 256-300kb/s.

A co to jest BTS i o co chodzi z tym p2p??

Z tego co wiem to Plus Gsm ma dobry zasięg. Ja raczej nie używam torrentów i niczego podobnego.

Macie jeszcze jakąś inną propozycję routera żeby podzielić iplusa??

Wpisz w wyszukiwarkę Allegro “router wi fi”.

Znajdziesz tam kilka routerów, jednak także dość drogich.

Inne rozwiązanie jest takie, że modem podłączysz do jednego z komputerów, który będzie służyć jako serwer. Włącz w nim udostępnianie połączenia internetowego i podłącz do karty sieciowej router z wi-fi lub access point.