Czy satysfakcjonuje Was ilość kanałów FTA na satelicie?

Czy satysfakcjonuje Was ilość darmowych kanałów FTA na satelicie? Czy powinno być więcej polskich stacji TV? Jakie kanały, mają być odkodowane w najbliższym czasie? 8)

nie korzystam :wink: więc nie mogę powiedzieć by mnie satysfakcjonowało, jednocześnie nie ubolewam jednak zbytnio nad tym faktem =)

Jeśli chodzi o TVP to jest to jakaś paranoja że te programy nie są FTA. Załużmy że mieszkasz w jakiejś “pipiduwie” gdzie sygnał z nadajników naziemnych jest tak niski że możesz zapomnieć o czystym obrazie, więc kupujesz sobie np. najtańszą oferte z Cyfrowego Polsatu gdzie jest TVP1 i 2. Ale w NICZYM cie to nieusprawiedliwia aby niepłacić abonametu dla TVP. No i takim sposobem płacisz dwa razy do TVP.

To nie jest abonament dla TVP, tylko:

Drugi abonament płacisz dostarczycielowi sygnału czyli TV POLSAT a nie TVP.

Nawet jak nie odbierasz programów TV publicznej, tylko np korzystasz z jakiejś platformy zagranicznej i tak musisz zapłacić abonament RTV

a jeżeli ja nie mam w domu telewizora tylko tylko kompa z kartą dvb i oglądam głownie stacje zagraniczne fta to czy tez jestem zmuszony do placenia abonamentu rtv ?

A ty myślisz że Polsat niemusi płacić abonamentu dla TVP za włączenie ich sygnału do swojej oferty programowej ? A jeżeli tak to jak myślisz skąd bierze na to kase? Właśnie z twoich opłat, więc podwójnie płacisz abonament.

Dokładnie nic nie płaci 8)

Wg mnie FTA powinien być przynajmniej TVP1, a najlepiej TVP2 też. Mogliby też umieścić TVP3 na Hot Birdzie żeby nie trzeba było robić zezów na Astrę. Bo np. w okolicach Ostrołęki nie mogą odbierać podstawowych kanałów w nawet średniej jakości. Trochę tam Jedynki dociera ale podobno jest b.słaby odbiór.

Mnie ostatnio zainteresowała stacja TRACE TV i EDUsat, jest też TVN Gra.

Ostatnio została również uruchomiona stacja SuperStacja - co prawda teraz jest w fazie testowej, ale zapowiada się ciekawie 8)