Czy SE K800i ma funkcję latarki?

Cześć. Tak jak w tytule. Czy SE K800i ma funkcję latarki?

ma, ale jest taka sobie, lepsze światło ma k750i (ma mocniejsze )

Nie ma latarki (sprawdzałem u koleżanki) ale można wlaczyć lampe w aparacie.

to fakt.

@ k-9: Kolego nie opowiadaj głupot :?

K800i jest wyposażony w ksenonową lampę błyskową (czyli mniej więcej taką jak w aparatach cyfrowych). Z technicznego punktu widzenia nie pozwala to na długotrwałe nieprzerwane świecenie, przez co NIE MA takiej funkcji.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na: http://www.centrumse.pl/forum/

Lampka błyskowa a latarka to nie to samo.

Są programy które ustawiają białe tło na wyświetlaczu i to niby jest ta latarka. Paranoja

ejj no ludzie, mi się wydaje że ma:/, między lampą ksenonową, jest wsadzona jakaś dioda, jak się wybierze opcję latarki w telefonie, to ta dioda zaczyna się świecić :stuck_out_tongue:

PS widziałem to na jakimś filmiku w google, jeżeli jednak nie ma (nie jestem przekonany na 100%), to przepraszam za wprowadzenie w błąd

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc= … &pid=10407

Masz tu widok z tyłu. Jak widzisz nie ma tam diody. Jak dalej nie wierzysz to popatrz na tej stronie (poszukaj czy jest jakieś menu latarka czy coś):

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc= … &pid=10407

przeczytaj instrukcję

Więc tak, samo k800 nie ma opcji latarki, ale przy robieniu zdjęć świeci się taka czerwona diodka (to jest chyba do mierzenia odległości, ale pewien nie jestem) i jest aplikacja, która umożliwia włączenie jej na stałe, ale nie wiem czy nie wychodzi jej to mocno na złe i zaznaczam że jest to światło CZERWONE i nie jest zbyt mocne. Innej opcji nie ma.

Jest latarka! !!

k-9 skończ z tymi choinkami w postach. Kolorowanki to na blogu albo w szkole proszę uskuteczniać. Proszę zlikwidować ich nadmiar.