Czy spada wydajnaść grafiki na ASROCK 4CoreDual-SATA2

Pytam czy ktoś ma taką płytę i jak się ona sprawuje. Czy spada wydajność kart graficznych PCI x16 na tej płycie. Dzięki za odp

Cześć.

Ja ma Asrock 4CoreDual-SATA2:) i powiem szczerze że płyta mi działa bez żadnych problemów, nic się nie wiesza - nie mam z nią problemów, ale mam małe możliwości OC i nie jest to płyta z wyższej pułki, ale do biura czy spokojnego grania bez podkręcania to polecam:)

Chciałem taka co obsługuje zarówno PCI Express jak i stare DDR a innych nie ma bądź nie mogę znaleźć…:frowning:

Tylko AsRock produkuje takie wynalazki. Jednak ma ona male możliwości o/c. Na twoim miejscu ja bym sprzedał stare ramy i kupił płytę na DDR2, PCI-EX. Zależy jeszcze od tego jaki masz procek, jeżeli s,775 to:

-Foxconn P35-A

-Gigabyte P35

-MSI Neo Fir

A karty PCI Express x16 w ogóle na tej płycie nie chodza??

Proszę nazwać temat konkretnie.

pamiętaj, że jak masz ddr użyte to nie użyjesz drr2

To już wiem ale bardziej chodzi mi o grafikę bo ona niby ma złącze PCIx4 a nie x16 i nie wiem jak się właśnie takie karty sprawują

Spada z, w niektórych grach ponoć mocno, karty z serii 8800 mogą odmówić na niej współpracy.

Jaki masz teraz sprzęt i fundusz?

w lekko starej far cry

http://pclab.pl/art21863-16.html

-10 fps,

a nowe gry? przy wynalazku typu 8600GT gra się często na granicy płynności, jak obetnie 10 lub więcej…

Fundusz niestety za mały by przejść na PCI-E. A komp Pentium 4 socket 775 3,00GHz 2x1GB Twinmos DDR PC3200. A chciałem zmienić grafikę na Radeon X1950 Pro. Pamięci mogę sprzedać już tylko za 100 a niecały rok temu kupowałem za 300. Dolina wiec nie chce tego robić