Czy synchronizacja danych w Google Chrome na bank będzie?

Witam serdecznie. Ponoć Google pracuje nad wprowadzenie synchronizacji danych rozszerzeń w Google Chrome. Chodzi o to, że nie będzie trzeba od nowa modyfikować opcji rozszerzeń według swoich potrzeb po imporcie z synchronizacji.

Ale właśnie, ponoć pracują nad tym. Więc moje pytanie brzmi, czy w jakiejolwiek wersji developerskiej Google ta funkcja została już wprowadzona? Ja dłużej po prostu nie wytrzymam korzystania z najbardziej ociężałej przeglądarki jaką jest Firefox. Używam jej tylko z jednego powodu, a mianowicie rozszerzenie FEBE, które potrafi tworzyć pełne kopie.

Czekam z wielką niecierpliwością na synchronizację danych rozszerzeń w Google Chrome. Ale chciałem się dopytać właśnie, czy oni na 100% nad tym pracują, czy już ta funkcja jest w jakiejś wersji Google Chrome?

Przecież od dawna w Chrome działa backup ustawień przeglądarki łącznie z dodatkami, hasłami itd. Jest to powiązane z kontem Google

opcjeprywatnerzeczy.png

opcjeprywatnerzeczy1.png

Ustawienia samych dodatków (np. lista adblocka) się nie synchronizowały, przynajmniej do tej pory i chyba o to chodzi autorowi. W ostatniej wersji nie wiem - ale sam kiedyś się dziwiłem, że ustawień nie zapisuje.

Faktycznie, synchronizuje wszystko oprócz ustawień dodatków. Być może dlatego, ze ustawienia rozszerzeń są zapisywane lokalnie

Nie chce mi się szukać, w ogóle nie używam Chrome, ale zdaje się był news o tym, że mają być synchronizowane ustawienia dodatków - od początku o to chodzi autorowi tematu.

Tak, chodzi mi o jakiekolwiek ustawienia rozszerzeń, Chrome synchronizuje ustawienia, ale są to jedynie ustawienia przeglądarki, a nie rozszerzeń z przeglądarki.

oner, wiem, że był o tym news, czytałem go na dobrychprogramach. Oby to była prawda, bo nie zostało to potwierdzone, że będzie ta synchronizacja ustawień rozszerzeń.