Czy ta gierka pójdzie na moim sprzęcie?

Otóż mam taki problem. Zainstalowałem GTA SA. I jak się jeździ samochodem to się trochę tnie i dziwi mnie to bo nie dawno kupiłem nowego laptopa no i gierka z 2005 roku nie powinna się ciąć (wszystkie opcje są ustawione na najmniejsze wartości)

Moje:

Procesor: Intel® Core i3 CPU M 350 @ 2.27GHz 2.27 GHz

Zainstalowana pamięć (RAM): 3,00GB (dostępne 2,87GB)

Karta graficzna: Intel® HD Graphics

Wymagania GTA SA:

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor 1 GHz Intel Pentium III lub AMD Athlon

  • 256 MB RAM

  • 8x DVD-ROM

  • 3.6 GB wolnego miejsca na HDD na minimalną instalację

  • Karta graficzna 64 MB, kompatybilna z DirectX 9 (“GeForce3” albo nowszy)

  • Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9

I jeszcze pytanko mam czy płynnie będzie chodziła gra The Sims Historie Ze Świata Zwięrząt

Wymagania The Sims:

Pentium 4 1.4 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza), 2.7 GB HDD

Sory że was o takie coś pytam ale nie znam się :smiley:

Witam;

Zainstaluj sobie najnowsze sterowniki do karty graficznej ze strony Intela. Powinno Ci wtedy wszystko śmigać

jarocin007 , jak zainstaluje to nie straci gwarancji? Ani nic??

Znalazłem te sterowniki http://www.download.net.pl/1756504/Inte … cs-Driver/ nadadzą się?? Na stronie intela nie mogę znaleźć…

Nie, nie ma takiej możliwości :smiley:

Nie straci. Gwarancje masz na sprzęt a nie na oprogramowanie. Na lapka możesz sobie wgrać co tylko chcesz. Nawet jak wgrasz linuxa to nie stracisz gwarancji.

Pozdrawiam

Zainstalowałem ze strony Intela… ale mam wrażenie że nadal się tnie. Ustawiłem większe wymagania to masakra…

No to masz zasyfiony windows. Polecam zrobić format :slight_smile:

Dodane 14.07.2011 (Cz) 12:32

No to masz zasyfiony windows. Polecam zrobić format :slight_smile:

Nie dawno kupiłem, mało programów jest.

Dodane 14.07.2011 (Cz) 12:40

Mam Win 7 HP

Bo ogólnie ta karta to słabiak, więc wcale bym się nie zdziwił jak sobie nie radzi z tą grą. Zrób defragmentacje tej partycji gdzie jest gra zainstalowana. Może pomorze :stuck_out_tongue:

No to jak słaba to było odrazu mówić, bym sobie odpuścił :smiley:

Jeśli jest to laptop, to zapewne w systemie znajduje się dużo aplikacji zainstalowanych przez producenta, albo do obsługi laptopa (z czego większość jest nieprzydatna zazwyczaj), albo wersje testowe oprogramowania (najczęściej to antywirusy i Office).

Wrzuć screena na forum z całej listy zainstalowanych programów z Start -> Panel Sterowania -> Programy -> Odinstaluj program, chyba że wiesz, co można usunąć ;). U mnie usunięcie tego śmiecia, który jest dołączane pomogło i zauważyłem kilkuprocentowy (na oko) wzrost płynności w obsłudze, tak więc może i tobie pomoże :slight_smile: