Czy ta grafika jest dobra?

(Lukasz102) #1

moge dostac taka karte

GeForce 7600 GS Palit 256MB DDR3 TV & DVI (PCI-E) czy ona jest dobra?

(Honeyz) #2

jest niezla :wink:

O ile sie nie myle wszystko Ci bedzie smigac, ja mam gf 7300 i narazie wszyskie gry na maks detalach szly :wink:

(Byku 15) #3

Dobra karta. Duży potencjał podkręcania. Mam wersje GT od Palita. Karty są bardzo dobre.

(Remix) #4

Witam!

Taaa... chyba w rozdzielczości 800x600 - nie wprowadzaj go w błąd, 7600GS to dobra karta, ale gwarantuję Ci, że na maksymalnych detalach to nie pójdą wszystkie gry, no chyba, że ktoś Sapera używa za grę :stuck_out_tongue:

Włącz sobie rozdzielczość 1280x1024 - bo taką najczęściej mają monitory LCD 19" i spróbuj odpalić nowsze gry w pełnymi detalami.

7600GS to dobra karta, ale bez przesady... a o 7300 (nawet GT) to już w ogóle nie można tak mówić.

aha... i mam tu na myśli graniczę grywalności, czyli około 60fps

(Craker92) #5

Aha bo dziś pryma aprilis :twisted:

Twoja karta jest dobra ale bez przesady...

Heh to zainstaluj S.T.A.L.K.E.R.A i CRYSIS

I powiedz czy się zainstaluje..... :stuck_out_tongue:

Pozdro :stuck_out_tongue:

(Lukasz102) #6

interesuje mnie r6 vegas bo kolega mi pozyczy i tesd drive da sie grac? moge jeszcze radeon 1600pro ale chyba ten 7600gs

Złączono Posta : 01.04.2007 (Nie) 14:34

ja gram w 1024 jak cos

(Craker92) #7

A

Takie coś...

Dobra??

(Lukasz102) #8

nie bo na ddr2 :shock:

(Byku 15) #9

Jeszcze gorsza. Pamięci DDR2.

x1600PRO odpada przy tym Palicie 7600GS.

Zainstalować to sie zainstaluje. Nawet będzie chodzić, ale na słabych detalach.

Da sie grać nawet przyzwoicie.

(Michal Kolatek) #10

Zobacz jakie ma wymagania r6 vegas a co to? Jak napiszę H2SA będziesz wiedział o co chodzi?

Dobra, chłodzenie Zalmana, ciche i powinna dać się dobrze podkręcić.

za +20/30 zł można kupić z DDR3.

(Craker92) #11

H2SA - The Halo 2 Stats Aggregator??

Ten Palit co podałeś na początku jest git....

(Lukasz102) #12

r6 vegas to rainbow six vegas

Złączono Posta : 01.04.2007 (Nie) 15:10

http://www.morele.net/?pg=product_info& ... ice&dspl=p

o taka mi chodzi

(Michal Kolatek) #13

Hitman 2 Silent Assassin

Dobra karta, ewentualnie Galaxy ZE 7600Gs 256 DDR3 500/1400 Mhz 360zł

http://sklep.gral.pl/preview/Galaxy/GeF ... I-E_40.php

(Lukasz102) #14

ja moge miec tego palita tylko brat mi moze dac na swieta jesli bede chcial ale jeszcze zobacze

(Michal Kolatek) #15

Jak dają za darmo to bierz, jak nie będziesz jej chciał to ja chętnie ją przygarnę :smiley:

(BLADE2042) #16

Witam mam pytanko do Ciebie bo zauważyłen na forum że jesteś dość obcykany w spr.komputerów , gierek , kart grafiki , itd.może pomożesz mi rozwiązać mój problem.Więc tak interesuję się montażem na dvd zajmuję się tym od prawie 15 lat cały materiał obrabiam w NERO 7.8.5.0 w podprogramie NERO VISION i czasami jak powtażam ujęcie np.strzał z półobrotu lub łokcia zależy jak efektownie jest on zrobiony to około 3 do max 5 razy i na wizji wychodzi extra a na foni to 3 razy jest ok a 2 ostatnie słychać cięcia na kinie domowym niewiem co może być tego przyczyną.Mój sprzęt to:karta grafiki GeForce 7600 GS/256MB , karta dźwiękowa to Audiggy 2000 firmy Creatiwe , pamięc RAM to 2 kości po 1024MB taktowane zegarem 333 firmy TwinMOS są w Dual Channel ale płyta główna mi dualu nieobsługuje a jest nią GIGABYTE model GA-K8VM800M , procek to AMD Athlon 3000+ / 64Bit , dyski twarde to systemowy 250GB/16 keszowy i 200GB/16 keszowy firmy Caviar systemowy jest podłączony na VIA SATA RAID , mam nadzieję że będziesz mi w stanie pomóc zaco będę Ci ogromnie wdzięczny!!!Liczę na twoją odpowiedź i narka! !!

(Asterisk) #17

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif