Czy ta grafika jest dobra?

moge dostac taka karte

GeForce 7600 GS Palit 256MB DDR3 TV & DVI (PCI-E) czy ona jest dobra?

jest niezla :wink:

O ile sie nie myle wszystko Ci bedzie smigac, ja mam gf 7300 i narazie wszyskie gry na maks detalach szly :wink:

Dobra karta. Duży potencjał podkręcania. Mam wersje GT od Palita. Karty są bardzo dobre.

Witam!

Taaa… chyba w rozdzielczości 800x600 - nie wprowadzaj go w błąd, 7600GS to dobra karta, ale gwarantuję Ci, że na maksymalnych detalach to nie pójdą wszystkie gry, no chyba, że ktoś Sapera używa za grę :stuck_out_tongue:

Włącz sobie rozdzielczość 1280x1024 - bo taką najczęściej mają monitory LCD 19" i spróbuj odpalić nowsze gry w pełnymi detalami.

7600GS to dobra karta, ale bez przesady… a o 7300 (nawet GT) to już w ogóle nie można tak mówić.

aha… i mam tu na myśli graniczę grywalności, czyli około 60fps

Aha bo dziś pryma aprilis :twisted:

Twoja karta jest dobra ale bez przesady…

Heh to zainstaluj S.T.A.L.K.E.R.A i CRYSIS

I powiedz czy się zainstaluje… :stuck_out_tongue:

Pozdro :stuck_out_tongue:

interesuje mnie r6 vegas bo kolega mi pozyczy i tesd drive da sie grac? moge jeszcze radeon 1600pro ale chyba ten 7600gs

Złączono Posta : 01.04.2007 (Nie) 14:34

ja gram w 1024 jak cos

A

Takie coś…

Dobra??

nie bo na ddr2 :shock:

Jeszcze gorsza. Pamięci DDR2.

x1600PRO odpada przy tym Palicie 7600GS.

Zainstalować to sie zainstaluje. Nawet będzie chodzić, ale na słabych detalach.

Da sie grać nawet przyzwoicie.

Zobacz jakie ma wymagania r6 vegas a co to? Jak napiszę H2SA będziesz wiedział o co chodzi?

Dobra, chłodzenie Zalmana, ciche i powinna dać się dobrze podkręcić.

za +20/30 zł można kupić z DDR3.

H2SA - The Halo 2 Stats Aggregator??

Ten Palit co podałeś na początku jest git…

r6 vegas to rainbow six vegas

Złączono Posta : 01.04.2007 (Nie) 15:10

http://www.morele.net/?pg=product_info& … ice&dspl=p

o taka mi chodzi

Hitman 2 Silent Assassin

Dobra karta, ewentualnie Galaxy ZE 7600Gs 256 DDR3 500/1400 Mhz 360zł

http://sklep.gral.pl/preview/Galaxy/GeF … I-E_40.php

ja moge miec tego palita tylko brat mi moze dac na swieta jesli bede chcial ale jeszcze zobacze

Jak dają za darmo to bierz, jak nie będziesz jej chciał to ja chętnie ją przygarnę :smiley:

Witam mam pytanko do Ciebie bo zauważyłen na forum że jesteś dość obcykany w spr.komputerów , gierek , kart grafiki , itd.może pomożesz mi rozwiązać mój problem.Więc tak interesuję się montażem na dvd zajmuję się tym od prawie 15 lat cały materiał obrabiam w NERO 7.8.5.0 w podprogramie NERO VISION i czasami jak powtażam ujęcie np.strzał z półobrotu lub łokcia zależy jak efektownie jest on zrobiony to około 3 do max 5 razy i na wizji wychodzi extra a na foni to 3 razy jest ok a 2 ostatnie słychać cięcia na kinie domowym niewiem co może być tego przyczyną.Mój sprzęt to:karta grafiki GeForce 7600 GS/256MB , karta dźwiękowa to Audiggy 2000 firmy Creatiwe , pamięc RAM to 2 kości po 1024MB taktowane zegarem 333 firmy TwinMOS są w Dual Channel ale płyta główna mi dualu nieobsługuje a jest nią GIGABYTE model GA-K8VM800M , procek to AMD Athlon 3000+ / 64Bit , dyski twarde to systemowy 250GB/16 keszowy i 200GB/16 keszowy firmy Caviar systemowy jest podłączony na VIA SATA RAID , mam nadzieję że będziesz mi w stanie pomóc zaco będę Ci ogromnie wdzięczny!!!Liczę na twoją odpowiedź i narka! !!

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif