Czy ta karta bedz9ie chodzić na win Vista?

(Lordykrzys) #1

WItam, mam kartę GeForce4 TI 4200 with AGP8X.I czy ona będzie chodzić na win Viście????Proszę o odpowiedź !!

(Adeczek94) #2

To zależy.. Co prawda nie wiem czy będzie chodziła ale pojawia się pytanie czy posiadasz 2GB Ramu co do Visty jest niezbędne.

Pozdro DJ_Matrix_xD

(Lordykrzys) #3

załóżmy że mam ale chodzi mi o szybką i prostą odp. czy bedzie chodzila.

(Fwlgxorm) #4

Szczerze to nie wiem, czy znajdziesz sterowniki pod Vistę, które będą obsługiwały Ti4200. Na stronie Nvidii nie ma nawet sterowników pod Vistę dla nowszej od Ti serii MX.

(Agatonster) #5

lordykrzys

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. TEMAT POMOCNY

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(suchmen) #6

Nie znajdziesz-niestety stery tzw legacy obsługują tylko najwyżej windows xp

(Marekglapa) #7

Niestety do Visty trzeba mieć kartę graficzną obsługującą Pixel Shader, a GF4 nie ma takich możliwości. Jeśli nawet udało by ci się odpalić Viste to będzie działać tragicznie. Zostań przy XP :slight_smile:

(system) #8

niezbędne to jest nawet 512MB, ja mam jako drugi system Viste Business (komp jak w podpisie) i działa dobrze nawet z włączonym aero (przy 768MB RAM).

wiadomo że 2GB ramu by sie przydalo ale nie pisz że jest to niezbędne

(Mateusz Golebiowski) #9

GF 4 Tit 4200 posiada obsługę pixel shader 1.3 więc myślę że da rade to odpalić ale chyba na windowsowskich sterownikach

(Technik Elektro) #10

w trybie podstawowym będzie działać bez aero glass.