Czy ta karta poradzi sobie z tym monitorem

Witam, obecnie posiadam już trochę wysłużonego GF6600, a na dniach dojdzie mój nowy monitor DELL 2209WA.

Moje pytanie tyczy się, czy ta karta udźwignie ten monitor tak, abym mógł normalnie pracować.

Pracuję trochę w programach graficznych,(moja 17 obecnie płynnie działa)czasem w coś pogram.

w natywnej rozdzielczosci (1680 x 1050) nowego monitora moze byc ciezko z grami, bo to zalezy od gry,programu graficznego i pamieci karty (ilosci i predkosc - ddr/ddr3)

Rozmiar pamięci - 256 MB

Częstotliwość taktowania układu graficznego - 300 MHz

Typ magistrali - DDR

Szerokość magistrali - 128-bitowy(a)

Rzeczywista częstotliwość taktowania - 250 MHz

Może to coś przybliży.

Jeżeli chodzi o programy to używam głównie Photoshopa, Visual Studio Express Edition oraz tym podobne.

Co do gier to czasem pogram w Company of Heroes, lub inne strategie.

Będzie działać, ta karta nie jest taka znowu słaba.

Co najwyżej gry nie będą chodzić w pełnych detalach na pełnej rozdzielczości.

film obejrzysz, w gre pewnie tez pociagnie, ale photoshop’a… watpie, moze w okienku 1200x1024

w zaleznosci od proca i reszty (pamieci, plyty, dysku i ustawien systemu) mozesz sie rozejrzec za lepsza karta, np. x19xxXT ddr3 512mb od radeona na AGP… juz x1900xt wystarczy 8)

Procesor - AMD Athlon 64, 1800 MHz / 3000+

Płyta - Asus A8N5X

Ramy - 2x512 DDR2

Dysk - SAMSUNG HD080HJ

To reszta sprzętu.

To może coś doradzicie do ~150zł na PCI

Po pierwsze wymień procesor, bo ten jest za wolny na owe programy.

Ramu dołóż do 2-4 gb.

Za 150 zł to poszukałbym geforca 9400/8500.

_ Krystian75 _ nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma :slight_smile: . Jak dojdzie do ciebie ten monitor to podłącz go pobaw się nim i będziesz wiedział czy działa ci tak jak sobie wyobrażałeś. A czy ci zadziała - tak.

Do “Kaczorinax” Za słaby powiadasz? Ten procek przetrzymał nawet ekstremalną konfiguracje Photoshopa CS4 + Windows7 i do tego AV, a komputer pracował normalnie bez jakiś zawiasów itp. Na Xp to nie wspomnę : )

Do “art678” Chyba masz rację, trochę może pochopnie to napisałem, ale chciałem się jednak upewnić czy wszystko będzie grało :slight_smile: