Czy ta konfiguracja (sprzętu) jest dobra

Procek: Amd FX6100 + 14mb cache

Płyta gł.: ASUS M5A78LM-LX V2 AM3+

Pamięć: HYPERX DDR3 1600Mhz 8GB = 8192MB

Grafika: GF GT520 2GB(2048MB) DDR3 HDMI

HDD: 1TB SATA II

Nagrywarka: SATA II DVD-RW DWUWARSTWOWA

Sieć: Zintegrowana Gigabitowa karta sieciowa 10/100/1000 LAN

Dźwięk: Zintegrowana karta dźwiękowa HD AUDIO 7,1 8-MIO KANAŁOWA

Zasilacz: Zasilacz 550W 12CM WENTYLATOR

Obudowa: ATX

http://trysja.com.pl/photos/IBOX1.JPG

Procek mało wydajny, kompletnie nie opłacalny, grafika to non-sens, w dzisiejszych czasach nie bierze się DDR3, podaj firmę dysku i zasilacza, obudowy do dupy, kompletnie nie przewiewne.

jw. widać, że to jakiś gotowiem z supermarketu/Allegro…

Napisz jaki masz budżet i do czego chcesz używać komputera.

Procesor o średniej wydajności, podejrzewam że Phenom II X4 960T powinien być wydajniejszy, budżetowa płyta główna która pomijając okrojoną sekcję zasilania i mało złączy ma słabiutki potencjał OC, RAM mógłby być, grafika absolutnie nie nadająca się do gier, co jedynie można na niej sobie obejrzeć film w 720p albo pograć w jakieś starocie, o dysku nie ma żadnego słowa, nagrywarka również nie ma żadnego słowa n/t modelu, producenta. O zasilaczu również nie ma żadnych informacji, jestem prawie pewien że jest to jakiś szajski Tracer oraz lipna obudowa o tantetnym wykonaniu. Kompletnie nieopłacalny zestaw, kwintesencja beznadziejności.

Komputerek co prawda z allegro, ale nie pisałem tego odrazu bo było by bez oglądania co w nim jest “dupny”, “Na allegro sam szmelc sprzedają” itp… Teraz do Ascent’a budżet 2 kawałki pc do gier i lekkiej grafiki 3d (blender)