Czy ta konfiguracja wytrzyma Windows Vista?

Czy ta konfiguracja uciągnie viste:Intel Pentium4 CPU 2.40 GHz,i jakby dolozyc do 256mb.ramu 1 gb to by poszlo :expressionless:

tak

nie polecam…na procku jednojajowym

Procesor i ram uciągną ale podaj jaką masz jeszcze grafę no chyba że nie chcesz areo.

Mój brat ma jednordzeniowy i działa dobrze przy 512mb ramu :wink:

Też mam procesor jednordzeniowy P4 3,2 Ghz, działa b. dobrze… ale mam 2Gb RAM’u (może to nie szpan ale działa b. dobrze)

Ja zaczynałem z Vistą na:

procku AMD 64 3200+, 1gb ramu, grafika Ati Radeon x 700 256MB.

I działało nawet, nawet.

Vista pewnie ruszy i będzie chodzić ok ale jak poinstalujesz wszystkie potrzebne programy itp… pewnie zacznie zwalniać a jak jeszcze będziesz chciał sobie pograć to już kompletnie :confused:

Zresztą vista żaden bajer… mam i to i to i z visty w ogóle nie korzystam tylko zajmuje zbędne 10gb na dysku :confused:

wiesz ja mam grafike NVIDIA GEFORCE4 chce wersje home premium i zeby bylo mozna zainstalowac jakies gry

z tą grafiką naprade może być słabo…jaka to jest dokładnie??..chyba nawet starowników do niej nie ma ,ale nie wiem na 100%…a i najpierw zainstaluje xpeki a potem viste

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.

grafa nVidia ge force 4 440 se

nie polecam w 100% na tej konfiguracji . Ogólnie na viście można śmigać pięknie (włącznie z grami) Jeśli sie ma dwurdzeniowy procek (min e2160) , 2GB DDR ( nie mniej!) , i karte grafiki 8800gt . żadną słabszą !!

Ja mam Viste Home Premium Pl, 1,5G pamięci, procek 3,2Ghz, 240G HDD, Gforce 7300GT ( pc express ). Napiszę tak: Vista na moim sprzęcie ( oj nie jest wypasiony, i daje wiele do życzenia ) działa dobrze. Na daną chwilę znudziły mi się wszystkie te bajery związane z Aero, ustawiłem sobie klasyczny windows ( kolorki jak przy 98 ), powyłączałem pewne usługi które mi są nie potrzebne ( a żerają nie potrzebną pamięć ) i komputerek śmiga jak oszalały, wszystko natychmiast się otwiera, czyli jest bardzo dobrze. Ktoś wcześniej napisał że im więcej ma się po zainstalowanych programów to komputer zmula ( to jest nonsens, każdy program ma swoją lokalizację i podczas uruchamiania np. corela i ma się zainstalowany gdzieś tam np. Photo Shop to nie oznacza że będzie przez to zmulał komp. Tak naprawdę to wszystko zależy jaki się posiada HDD, jakie jest połączenie z płytą główną i jaka jest płyta główna, jakie ma obroty, czy się defragmentuje raz na jakiś czas, itp.). Co do twojego opisu kompa no to jest mały problem, bo podałeś tak naprawdę nie wiele informacji o swoim komputerze, każdy podzespół komputera jest uzależniony od wydajności Visty, byle pierdoła może być przyczyną późniejszych konfliktów sprzętowych. Wiem co piszę bo na tym wszystkim się opierałem przy zakupie Vitsy, a inni pewnie będą mnie negować, no cóż i nieraz malutcy chcą się wykazać własnął “wiedzą”. Ja na twoim miejscu pożyczył bym sobie od kogoś Viste i zobaczył jak będzie chodził na twoim sprzęcie i wtedy zadecydujesz czy pozostajesz przy XP ( o le tą teraz masz ) czy lecisz do sklepu po Vistę. Pozdrawiam

Ja się zastanawiam nad Windows MalcomX,ponieważ jest podobny do visty.Moj sprzęt dokładnie:Płyta głowna MSi 84SE max PROCESOR iNTEL pENTIUM 4 2.40 GHz,karta grafy nVidia GeForce 4 MX 440-SE,HDD Samsung SV4-4012H(LEKKO USZKODZONY),ram 256(Dołoże) 1 GB,bez karty sieciowej i jak sobie jom zainstaluje to potrzebne bedom mi stery do modemu ZXDSL 852 neostrada 1024(1.3mbps) Czy na takim pojudzie aero

Na GeForce 4MX440 nie działa aero

aero na ***** mi potrzebne

Ja mam athlona x2 4400+,4GB Ramu,Gainward 8600GT 256RAm i smiga ostro>duzo daje ram no i szybki dysk to podstawa

:evil:

Lol ja maialem wiste na sprzecie intel core 2 duo cpu t7100 1.80 GHz 1.79, 2.00 gb ramu i teraz smigam na malcomX i jest zajefajnie a na viscie nic nie szlo zrobic co 5 min zawiecha… a teraz ja burza idzie ino wiry sie sypia ;]

malcomX to piracki XP po tuningu, więc jak będziesz chciał pomocy na tym forum to jej nie dostaniesz :stuck_out_tongue: