Czy tak uszkodzona pamięć ram będzie działać?

Witam . Mam uszkodzoną pamięć ram brakuje takiego czegoś (zaznaczone czerwonym kółkiem) :

ZDJĘCIE

ale z drugiej strony jest .

Niestety nie zadziała.

A mógł byś mi wytłumaczyć dlaczego :slight_smile:

To jest pole kontaktowe (a dokładnie jego brak) służące do przesyłania danych lub zasilania modułu pamięci.

Wkładając coś takiego w slot na płycie głównej możesz uszkodzić płytę.

Gdybym podłączył pod mobo stało by się coś ??

Taka pamięć nadaje się tylko na śmietnik.

Czy czasami nie widać tam śladów przypalenia?

Coś widać dokładnie czarne , ale dotychczas ta pamięć działała . Teraz mi nie jest potrzebna i chce sprzedać .

Nikt myślący tego nie kupi bo będzie się bał, że uszkodzona lub uszkodzi swoją płytę.

Nikt myślący tego nie kupi bo będzie się bał, że uszkodzona lub uszkodzi swoją płytę.

PS. Chociaż… po poszukaniu w sieci, zgodnie z rozpiską wygląda na to, że akurat ten pin nie jest do niczego podłączony, jednak nawet gdyby mnie “przycisnęło” bym jej nie kupił nawet za bardzo niską cenę

Hu choć jedna dobra wiadomość :slight_smile: , to może jednak wystawie na allegro dam real foto + licytacja i może ktoś kupi .

wortespl , dobra rada: oszczędź sobie negatywa od wkurzonego klienta i kłopotu z wystawianiem wysyłaniem i płaceniem za aukcję - wywal to do śmieci.

Albo jeszcze lepiej zanieś do pobliskiego serwisu komputerowego, o ile się nie mylę to mają obowiązek przyjąć zużytą elektronikę do utylizacji.

No kurde ale już wystawiłem dwie jedna w normalnym stanie i tą , i już ktoś licytuje #-o

Zostaw ją sobie jako zakładkę do książki.