Czy taki zasilacz wystarczy?

Witam :wink:

Czy do takiego sprzętu:

AMD Athlon 64 3000+ 2.0 Ghz

Płyta Główna MSI K8N Neo3

1 GB Ram DDR PC 3200

Dysk 160 GB

i najważniejsze GeForce 7900 GS 256 MB DDR3 CollerMaster

Wystarczy zasilacz ModeCom FEEL 350ATX??

Zasilacz jest nowy, ma jakies 2 miesiące. Chcę wymienić Kartę graficzną i chcę być pewny, że taki zasilacz wystarczy…

Obawiam się że nie wystarczy :lol: lepiej szyko go zmień

nie wystarczy…

zobacz na mój konfig. Kartę mam 2 razy słabszą, a i tak nigdy nie odważył bym się jechać na Feelu. Kup Amacroxa AX450

AX450W

jakby to był modecom Mc to tak ale jak Feel to nigdy w życiu zmiana na AX450 lub 400W

Lub jesli nie masz Takich Funduszy, to kup Fortron 400HLN, ewentualnie Fortrona 400W PNF, powinien starczyc, ale jesli bedziesz chcial jeszcze rozbudowac kompa, to wtedy bedziesz musial i go wymienic :frowning:

Kurde myślałem, że wystarczy… A jakbym kupił GF 7600 GT ??

Bo do GF 7900 GS trzeba co najmniej 400 W, tak ?

Starczy, ale chodzi o to, ze MOdecom Feel to ■■■■… Kup AMACROX’a 450W lub ktoregos z tych Fortronow co ci podalem.

9PAVO1

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

jeżeli nie chcesz puścić kompa z dymem to zmiana zasilacza koledzy Ci powiedzą na jaki. Tak ogólnie to ja bym proponował przykleić jakiś temat o zasilaczach etc., bo widzę że co 2 post w tym dziale to zawiera pytania / problemy odnośnie tej części. Może jakieś kompendium wiedzy o zasilaczach ?:smiley:

No dobra panowie dziękuje za pomoc :wink:

Ostatnie pytanie jest takie : Mam do wyboru 2 zasilacze,a mianowicie :

ZASILACZ AMACROX WARRIOR 400W BOX 175zł

i

ZASILACZ CHIEFTEC (GPS-400AA-101A) ATX 400 Watt 185zł

Który wybrać?

Już takie coś było, ale zginęło w gąszczu topików. :wink:

Amacrox

amacrox naturlish :slight_smile: chieftecki ostatnio spadły z jakości i nie są już tak popularne jak rok/pól roku temu.

Kupuj Amacrox Warrior 450W

Widze że kolejny temat o Zasilaczu- nie wiem jak modecom I ale mam II i jest super!- Poradziłem się w sklepie fachowca i powiedział że feel II to niezle zasilki do zwyklych kompow typu athlon 3000 7300gt 1gb ramu

Wystarczaja, nie jest to byle jaki sklep bo w nowych kompach sprzedaja amacroxy, również w detalu a jako zasiłki serwisowe mają fortony więc facet się zna tym bardziej że to jego sklep

Więc nie jedzcie tak po feelu II szczególnie że połowa was go nawet w rękach nie miała

Od niedawna podobno lepsze serie sa produkowane, ale to i tak zasilacz z baardzo niskiej pułki gdzie wiele “obcowań” z tym zasilaczem kończyło się dymem.

Ja miałem, Ja :lol:

I powiem że ciężki to on nie jest :stuck_out_tongue:

Też miałem z nim doczynienia jednym słowem SYF

w sklepie “fachowca” nie rozśmieszaj mnie… jak ostatnio (no już ze 2 miechy temu) poszedłem kupować nowy zasilacz (kupiłem enermaxa liberty 500W) to w jednym sklepie doradzono mi codegena 400W :lol: a w drugim właśnie feel’a to wiesz jacy są ci “fachowcy” ze sklepów…

Ja poszedłem do jednego sklepu to mi doradzał procompa 400W a jak mu spomniałem o Fortronie czy amacroxie to powiedział mi że to badziew tacy są polscy fachowcy w sklepach

o 999 post trzeba to opić 8) :piwko: