Czy taki zasilacz wystarczy?

(Pawlak 91) #1

Witam :wink:

Czy do takiego sprzętu:

AMD Athlon 64 3000+ 2.0 Ghz

Płyta Główna MSI K8N Neo3

1 GB Ram DDR PC 3200

Dysk 160 GB

i najważniejsze GeForce 7900 GS 256 MB DDR3 CollerMaster

Wystarczy zasilacz ModeCom FEEL 350ATX??

Zasilacz jest nowy, ma jakies 2 miesiące. Chcę wymienić Kartę graficzną i chcę być pewny, że taki zasilacz wystarczy..

(rolkass) #2

Obawiam się że nie wystarczy :lol: lepiej szyko go zmień

(Meason) #3

nie wystarczy...

zobacz na mój konfig. Kartę mam 2 razy słabszą, a i tak nigdy nie odważył bym się jechać na Feelu. Kup Amacroxa AX450

(Craker92) #4

AX450W

(Members92) #5

jakby to był modecom Mc to tak ale jak Feel to nigdy w życiu zmiana na AX450 lub 400W

(Ali142) #6

Lub jesli nie masz Takich Funduszy, to kup Fortron 400HLN, ewentualnie Fortrona 400W PNF, powinien starczyc, ale jesli bedziesz chcial jeszcze rozbudowac kompa, to wtedy bedziesz musial i go wymienic :frowning:

(Pawlak 91) #7

Kurde myślałem, że wystarczy.. A jakbym kupił GF 7600 GT ??

Bo do GF 7900 GS trzeba co najmniej 400 W, tak ?

(Ali142) #8

Starczy, ale chodzi o to, ze MOdecom Feel to shit.... Kup AMACROX'a 450W lub ktoregos z tych Fortronow co ci podalem.

(Agatonster) #9

9PAVO1

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Tezarrus) #10

jeżeli nie chcesz puścić kompa z dymem to zmiana zasilacza koledzy Ci powiedzą na jaki. Tak ogólnie to ja bym proponował przykleić jakiś temat o zasilaczach etc., bo widzę że co 2 post w tym dziale to zawiera pytania / problemy odnośnie tej części. Może jakieś kompendium wiedzy o zasilaczach ?:smiley:

(Pawlak 91) #11

No dobra panowie dziękuje za pomoc :wink:

Ostatnie pytanie jest takie : Mam do wyboru 2 zasilacze,a mianowicie :

ZASILACZ AMACROX WARRIOR 400W BOX 175zł

i

ZASILACZ CHIEFTEC (GPS-400AA-101A) ATX 400 Watt 185zł

Który wybrać?

(Canaletto) #12

Już takie coś było, ale zginęło w gąszczu topików. :wink:

(rolkass) #13

Amacrox

(Tezarrus) #14

amacrox naturlish :slight_smile: chieftecki ostatnio spadły z jakości i nie są już tak popularne jak rok/pól roku temu.

(Craker92) #15

Kupuj Amacrox Warrior 450W

(Kuba Kolodziejczyk) #16

Widze że kolejny temat o Zasilaczu- nie wiem jak modecom I ale mam II i jest super!- Poradziłem się w sklepie fachowca i powiedział że feel II to niezle zasilki do zwyklych kompow typu athlon 3000 7300gt 1gb ramu

Wystarczaja, nie jest to byle jaki sklep bo w nowych kompach sprzedaja amacroxy, również w detalu a jako zasiłki serwisowe mają fortony więc facet się zna tym bardziej że to jego sklep

Więc nie jedzcie tak po feelu II szczególnie że połowa was go nawet w rękach nie miała

(Błażej) #17

Od niedawna podobno lepsze serie sa produkowane, ale to i tak zasilacz z baardzo niskiej pułki gdzie wiele "obcowań" z tym zasilaczem kończyło się dymem.

Ja miałem, Ja :lol:

I powiem że ciężki to on nie jest :stuck_out_tongue:

(Rastko1) #18

Też miałem z nim doczynienia jednym słowem SYF

(piotrekplay) #19

w sklepie "fachowca" nie rozśmieszaj mnie... jak ostatnio (no już ze 2 miechy temu) poszedłem kupować nowy zasilacz (kupiłem enermaxa liberty 500W) to w jednym sklepie doradzono mi codegena 400W :lol: a w drugim właśnie feel'a to wiesz jacy są ci "fachowcy" ze sklepów...

(Rastko1) #20

Ja poszedłem do jednego sklepu to mi doradzał procompa 400W a jak mu spomniałem o Fortronie czy amacroxie to powiedział mi że to badziew tacy są polscy fachowcy w sklepach

o 999 post trzeba to opić 8) :piwko: