Czy te głośniki będą dobre do mojego kompa?

(Jeszzzzz) #1

Witam.

j/w

http://allegro.pl/item707504236_nowe_gl ... p_wwa.html

Pokoik mam mały (3x3.5 a wysokości nie wiem ile, ale standardowo jak w bloku) i chce słyszeć tą muzyke na samym dole, bo mieszkam na 4 pietrze :stuck_out_tongue:

vl2jzd4znjw8xcwdun.jpg

Powiedzcie co mam poscreenować, bo nie znam sie za bardzo. Moj komp wytrzyma to ? Nie spali mi sie sprzet ? :smiley: :stuck_out_tongue:

(Daniello Daniel) #2

Głośniki nie ingerują w działanie komputera.... te co wybrałeś są bardzo dobra, ale jeśli chcesz cieszyć sie dobrą jakością dzwięku jaką przystało na te głośniki powinieneś dokupić jakąs muzyczną karcioche.... bo integra nie da cie za wiele i te głośniki będą grały na pół gwizdka swoich możliwości...nie chodzi tu o moc/głośność grania ale o jakość 8)

(witek-pl) #3

Jego karta wcale nie jest taka kapowata a kolumienki to nie żaden high end, bez przesady,,, jak chcesz mieć w domu łomot to kup sobie wzmachol stereo + kolumny podłogowe i wtedy możesz robić bigle, takie kolumienki tak głośno nie zagrają (inna sprawa im głośniej tym dźwięk będziesz miał gorszy).

(Daniello Daniel) #4

Ale zależy pod jakim kontem muzyki będzie słuchał.... jakość czy głośność.......

(Jeszzzzz) #5

i chce słyszeć tą muzyke na samym dole, bo mieszkam na 4 pietrze :stuck_out_tongue:

czyli glośno...

czy moze lepiej kupic :

http://allegro.pl/item714800292_2_kolum ... zarne.html

• wzmaczniacz ? cena moze być podobna/ minimalnie wyższa

(Daniello Daniel) #6

Za 250 zł nie kupisz porządnego wzmacniacza i kolumn.......weź te geniusy... napewno usłyszysz na dole a będziesz bardzie zadowolony niż z marnego wzmacniacza...

(Jeszzzzz) #7

to może same te kolumny ? lepsze będą niż te głośniki ?

• jest taki że kolumny moge podłączyć do wszystkiego, a głośniki komputerowe tylko do kompa...

ja bym obstawiał za kolumnami... a wy ? pomożcie ! co bedzie miało lepszego kopa ? :stuck_out_tongue: glosniki czy kolumny ?

ps. myslalem zeby kupic kolumny za 169 i za tyle samo widzialem na allegro wzmaczniacz.. to jakos by gralo ; )

ps2 naprawde taki bardzo potrzebny jest ten wzmacniacz ? tak duzo on daje tym kolumnom ? niech mi ktos wyjasni bo sie nie znam :stuck_out_tongue:

(Mskitek) #8

pytanie... wpisz to w google pierwsze lepsze hasło...

bez wzmacniacza kolumn nie odpalisz, albo je spalisz, albo spalisz to pod co je podłączysz.

Nie opłaca się kupować g.... wartych kolumn i wzmacniacza za 200 zł, lepiej już głośniki, bo takie kolumny są nic nie warte. Na kolumny to byś musiał wydać 200 tylko, że do tego jeszcze jedno zero. No chyba, że używane jakieś Tonsile i do tego wzmacniacz Diora, Unitra.

(Adalbert) #9

skitles01 dobrze pisze, z takim budżetem lepiej nie wchodzić w kolumny i wzmacniacz.

A te Geniusy (swoją drogą bardzo dobre jak na ten budżet i oczekiwania) podpinasz przez RCA albo jack, więc są bardzo uniwersalne i podłączysz je "do wszystkiego".

(Mskitek) #10

Jeżeli ma tyle samo omów... bo jak nie to coś pójdzie z dymem.