Czy te Ramy Sprostają moim oczekiwanią?

http://www.allegro.pl/item432983420_str … _dual.html

tak jak w temacie…

czy te ramy za tą cene to są spoko? bo jade w piatek do sklepu komputerowego po grafe, i tam mi mowią ze za 100zł maja goodrama ale sie nie pytalem jakie… ( pewnie te same ). I teraz co mam zrobic:

  1. Kupic od tego typa z allegro ( bo juz zamowilem hehe… ), wycofac sie nie moge ale negatyw’a wale…

  2. Pojechac do sklepu komputerowego, i kupic tam

  3. Strzelic sobie w leb

  4. Sprzedac nerke za 40 tyś kupic nowy komp zaje***

i po 2. jakie są konsekfencje jezeli nie zakupie danego przedmiotu na allegro, a juz zaakceptowalem ZAKUP, tzn. ze juz zamowilem na " KUP TERAZ " u niego

Jeśli już kupiłeś z Allegro to radzę za nie zapłacić i czekać aż dojdą.Nie czytałeś regulaminu gdy się rejestrowałeś?

Sprzedawca może nawet założyć Ci sprawę w sądzie(choć pewnie przy zakupie za 40 ziko nie będzie aż tak drastycznych kroków).Z resztą ten Goodram nie jest zły, a 4 dychy to niedużo :slight_smile:

jeśli nie masz zamiaru robić O/C to pamięci Ci wystarczą

ja też bym radził dokończyć tą transakcję na allegro

te goodramy za 100zł to na pewno jest 2GB.

Radziłbym dokończyć aukcję, a jesli nie to wybierz najpierw 4 a potem 3 :lol:

Nie musisz finalizować transakcji, pod warunkiem, że sprzedającym jest przedsiębiorca dokonującym sprzedaży w ramach prowadzonej działalności. Od umowy możesz odstąpić bez podania przyczyny - wystarczy, że przed upływem 10 dni od daty zawarcia umowy (kupna) złożysz sprzedającemu stosowne oświadczenie na piśmie.

Art. 2 pkt. 1 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny ((Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.).