Czy te rzeczy kupię w media markt


(Porchekarera) #1

Witam

Ostatnio przybyło trochę kasy więc napisałem na gamikaze co wybrać w sumie to mi doradzono. I mam pytanie czy w mediamarkcie

kupię myszkę razer deathader lub słuchawki z mikrofonem za około 150zł?

A drugie pytanie ile może w media kosztować gra left4dead wiem, że bardziej by mi się opłacało z allego. Zamówiłem, już z gry-online.pl i jeśli w media kupię poniżej 60zł to z zamówienia zrezygnuje bo zostało złożone dopiero rano.


(Loczek__16) #2

Widze że masz podobne gusta. Niestety niemam odpowiedzi na żadne Twoje zadane pytanie, ale mam swoje do Ciebie :smiley: Wersja gry Left4Dead, którą kupiłeś jest z cenzurą czy bez ? Poszukuje wersji bez cenzury, narazie znalazłem tylko na allegro-ale sprzedają tam same cd-keye, a ja wolałbym mieć płytke bo gra mi sie za długo by ściagała.


(FXJ) #3

http://www.mediamarkt.pl/warszawa_marki ... eadresowe/

Dzwoń i pytaj!


(Kpc21) #4

Nie każdy MeidaMarkt ma dokładnie taki sam asortyment, może też on się zmieniać. Np. parę miesięcy temu kupiłem w Media router Linksys WAG54G2 (taniej zresztą niż na Allegro). Teraz patrzyłem - już go nie ma. Albo co prawda to nie Media Markt, a Castorama, ale dzisiaj dowiedziałem się np. że Castorama w Łodzi na Jana Pawła (lub jeśli ktoś się jeszcze nie przyzwyczaił - Włókniarzy) zaopatruje się w płyty MDF w Czechach, a Castorama na Piłsudskiego w Polsce, przez co są różne ich odcienie.


(FXJ) #5

pozostałe tel. do innych MM.

http://www.redzone.pl/kontakt.html


(Kpc21) #6

A może byś napisał, który MM w jakim mieście zamierzasz odwiedzić ?


(Porchekarera) #7

Loczek_16 o_o a dokładnie jaka cenzura bo ja o niej nic nie słyszałem. Jest to jakoś specjalnie oznakowane. Zamierzam odwiedzić media w Bielsku-Białej. W wyszukiwarce znanazłem słuchawki Fatality czyli te które mnie interesowały, ale niestety nie ma tam myszki razer deathadder tylko jest lachesis.


(Loczek__16) #8

Porchekarera , chodzi mi o to:

https://ssl.allegro.pl/item659363905_le ... zukac.html

Ja szukam wersji bez cenzury lecz chce wersje pudełkową :slight_smile:


(Porchekarera) #9

http://sklep.gry-online.pl/KartaProdukt ... eft-4-dead

O to ci chodzi wersja pudełkowa, wersja polska