Czy TEN dysk SDD będzie dobry?

Witam, mogę wreszcie kupić sobie dysk SSD do mojego stacjonarnego PC, 700zł i dysk 64gb. Co powiecie na ten? http://www.allegro.pl/item659980142_kupuj_najtaniej_ssd_corsair_64gb_sata_bluzone.html Na tym dysku chcę Xp Home, jakieś komunikatory, programiki jak każdy i TYLKO 1 gra Counter Strike Source. Potrzebuję szybkiego i cichego dysku. Rozumiem, że wszystko będzie bardzo szybko “chodziło”, system uruchamiał szybciej i co najważniejsze żadnego mielenia dysku + kompletna cisza.

  1. Czy TEN dysk to najlepszy wybór w tej cenie na Allegro?

  2. Mam płytę główną Gigabyte N650i SLI-DSL4L czy wystarczy dokupić “przejściówkę” na 3,5 cala i do tej płyty bez problemu go podłącze? (chodzi o SATA)

  3. Czy jeśli dodatkowo będzie podłączony “zwykły” HDD, nawet pusty i nie używany ale “widoczny” dla systemu jako np. jedna partycja 500gb - całość będzie wolniej pracowała?

Proszę o info, pozdrawiam i dziękuję.

Nie warto inwestować w dyski SDD ,nieopłacalny mała pojemność fakt że ma też swoje zalety.

Ten dysk jest na sata.

Nie, jak juz to dysk SSD a złącze SATA.

Ja CHCĘ taki dysk, wolę i potrzebuję go bardziej niż “zwykły” np. o pojemności 1TB. Chcę szybko i cicho, TAKA pojemność my wystarczy. Rozumiem, że z moja płytą będzie współpracował bez problemu. Czekam na resztę info, pozdrawiam.