Czy ten komputer jest dobry?

prodkrecanie-procesora-czy-rade-t524866.html To jest chyba Twój poprzedni temat.Nie wiem po co tak kombinujesz.

Procesor zostaw ten co masz,podkręć ile dasz rade.Zasilacz kup jakiś tańszy a dobry np.Chiftec GPS 450W za ok 100zł.A za resztę kup kartę np.jakiegoś Radeona 4850 lub jakiś nowszy odpowiednik i grasz,nie na full detalach ale grasz :slight_smile:

Dodane 11.03.2013 (Pn) 19:17

http://allegro.pl/chieftec-gps-450aa-10 … 57964.html :slight_smile: taki Ci wystarczy,możesz też kupić jakiegoś Fortrona.

Te procesory się dobrze kręciły to na pewno coś podkręcisz.Poczytaj na internecie jest dużo na ten temat.

Za resztę kupujesz kartę i grasz.

No ale nie wiem czy warto jest w to inwestować bo może mało co uda mi sie podkręcić ten procesor a kase będe wydawał

Jest to lepsze wyjście niż kupno jednego z tych komputerów o których pisałeś wyżej.

Ale mógł by ktoś mi powiedzieć na ile mniej więcej dało by radę podkręcić ten procesor ?

Pisałem Ci już że każda sztuka kręci się inaczej.Ale jakieś 2.3-2.5GHz powinieneś zrobić bez większych problemów.Zresztą nawet jak nic nie podkręcisz a zmienisz kartę to i tak odczujesz skok wydajności :slight_smile:

Dobra zasilacz juz wiem jaki kupić tylko teraz jakąś dobrą kartę do gier i jak najtańszą to co polecicie? myślałem już o Radeonie 4850 i myślę ,że był by dobry

Jaki budżet?

do 200zł coś ciekawego będzie ?

Za 200 zł nie znajdziesz nowej przyzwoitej karty pod gry.

kamil8622 ,

Za ok. 180 zł powinieneś dostać na allegro GT440 1,5GB (OEM).

Karta jest znacznie wydajniejsza od zwykłego GT440 a po lekkim OC może być porównywalna do GTS450 DDR3.

Qba,dzięki za odpowiedź znalazłem GT440 2GB za 150 zł jeśli mi się uda uzbierać kasę to może ją kupię.Jeszcze jakieś karty polecacie ?

Qba_ pisał o GT440 1,5GB OEM, czyli takiej podrasowanej wersji GT440. Posiada ona szerszą szynę pamięci i więcej Shaderów, niż wersja zwykła.

np. http://allegro.pl/nowy-geforce-gt440-1- … 41019.html

GT440 2GB za 150 zł to pewnie zwykła, słabsza wersja i do tego chyba z pamięcią DDR3, zamiast DDR5. Mógłbyś podać linka do niej?

No rzeczywiście jest słabsza w opisie widzę ,że jest DD3.Tego linka z allegro co dałeś to już widziałem ale nie zdążę nazbierać kasy bo do końca miesiąca na pewno pójdą wszystkie.

kamil8622 ,

O ile mi wiadomo to ten sam sprzedawca wystawia te karty już od jakiegoś czasu, więc spokojnie zdążysz uzbierać. :wink:

Dobre muszę zacząć już zbierac :smiley: