Czy ten kontroler napewno zadzia?

(adam951) #1

Witam! A więc chcę kupić kontroler FIRE WIRE pod PCI "Fire Wire Easy Touch PCI FIRE WIRE 3+1 ET-126 ". Moja płyta główna to ASUS P4S800. Czy ten kontroler napewno zadziała u mnie? Proszę o w miarę szybki odpowiedzi. Wujek GOOGL mnie nie rozumie...

(Cedar) #2

I tu i tu jest złącze PCI - elektrycznie powinno działać, teraz sprawa oprogramowania (sterowników) czy są dostępne na Twój system.

(adam951) #3

System to Windows 7 Ultimate. A czy ta karta nie wymaga jakiś specjalnych standardów?

(Cedar) #4

Jakich standardów? Napisz jaśniej co masz na myśli. Samo PCI jest już standardem, które musi spełniać określone normy niezależnie od producenta urządzenia.

Na pewno są jakieś wymagania co do minimalnej wydajności komputera, ale skoro masz Win 7 to myślę, że komputer masz wystarczająco wydajny.

Do czego chcesz używać tej karty?

(adam951) #5

Do tej karty będę podłączał kamerę mini DV. Najważniejsze żeby można było zgrać film.

Dodane 17.06.2010 (Cz) 22:54

Do tej karty będę podłączał kamerę mini DV. Najważniejsze żeby można było zgrać film.

(Cedar) #6

O standardach nic nie piszesz :wink:

Karta z komputerem prawie na pewno zadziała, a czy z Twoją kamerą…? Nie sprawdzisz to się nie dowiesz :wink:

(adam951) #7

Kamera to JVC GRD-815E.