Czy ten router będzie się nadawał?


(Marek L5) #1

Mam pytanie , zamierzam kupić po okazyjnej cenie router Wireless Broadband Router 802.11b/g mam internet za pośrednictwem TP ale Netii. CZy ten router będzie działał , z tego co siezdązyłem zorintować musi mieć gniazdo jakieś RJ-11 niewiem czy ten go posiada. Proszę o pomoc , z góry dziękuję za sprawdzone porady.


(muchozol) #2

Jak rozumiem router ma działać z usługą netii analogiczną do neostrady. Jeśli tak, to powinien to być router z wbudowanym modemem adsl , a co za tym idzie - będzie posiadał gniazdo RJ-11 umożliwiające podłączenie go do gniazdka telefonicznego.

To nie jest konkretny model, tylko typ: czyli router szerokopasmowy, bezprzewodowy działający w standardzie b oraz g. Na tej podstawie nie da się powiedzieć czy będzie działał. Proszę podać jaki to jest dokładnie model, to postaram się pomóc.


(Marek L5) #3

Niestety ,ale na opakowaniu nie ma typu ani nazwy tego routera wygląda to mniej więcej tak :

http://www.allegro.pl/item706079935_wir ... tanio.html


(muchozol) #4

Ten niestety za bardzo nie pasuje. To jest sam router, bez modemu. Gdybyś chciał go podłączyć, to jeszcze między tym routerem, a gniazdkiem telefonicznym musiał by się znaleźć modem ADSL, ale nie taki zwykły na usb, tylko z co najmniej jednym wyjściem RJ-45.

Jeśli chcesz kupić na allegro, to możesz wybrać np. coś z tego:

http://www.allegro.pl/search.php?string ... nge_view=1