Czy ten samochód wart jest tej ceny?

(Larry Bigl) #1

Witam,

otóż mam takie do was pytanie. Jak sądzicie czy Skoda Fabia rocznik 2004, Benzyna + gaz, przebieg coś ponad 100tys. km jest wart 15000zł?

(Demonjurek) #2

Zależy jaki stan, jakie wyposażenie. Kolor (tak to może się wydać dziwne ale kolor ma znaczenie dla ceny samochodu). Opisz go bardziej.

(Skr3czu) #3

Masz foto ?

(fiesta) #4

Tu masz odpowiedź na swoje zapytanie:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=se ... order_by=p

Te samochody (nie uszkodzone) z tego rocznika chodzą w znacznie wyższych cenach.

(Larry Bigl) #5

Kolor biały, dokładnego wyposażenia nie pamiętam, wiem, że było coś wiadomo poduszki, immobilizer wiem, że radia nie ma;p dziś zapytam rodziców.

(niezDarek) #6

jak jeśli bym miał kupować fabie to bym tyle da za nią, jeśli sprawna i nie porysowana a wnętrze czyste, tapicerka niczym nie poplamiona i nie podziurawiona, tylko przebieg troszeczku duży

(Kuczcuk) #7

tylko szkoda że biała ... najciężej takie samochody sprzedać i pewnie dlatego taka cena

(Mikew 86) #8

Mnie to nie dziwi. Czym bardziej festyniarski kolor tym samochód więcej traci na wartości bo tym mniej chętnych na jego kupno. Białe samochody też są tańsze, bo z reguły są to samochody po-firmowe czyli trupy, poza tym brudzące.

(Grzesio Pesio) #9

zawsze mozna przemalowac :wink:

(Larry Bigl) #10

No właśnie ten kolor też się nie widzi rodzicom ale przemalować to nie problem tyle kasy się znajdzie. Pytanie Czy taka jaka jest jest warta tej ceny, rys i ubytkow w lakierze nie znalazłem przynajmniej nie bardzo widocznych. W środku ładnie zadbanie.

(Goodprogram) #11

myślę że koło 17k można by wyciągnąć, tak mówiąc na oko bez fotki

(Demonjurek) #12

Nie no jak kupować samochód, to później go już nie malować. Nie łatwiej kupić w innym kolorze. xD Myśłę, jednak, że warto za tą cenę. Z tego co się orientuje za malowanie zapłacisz ok. 2 000 - 2 500 zł.