Czy ten samochód wart jest tej ceny?

Witam,

otóż mam takie do was pytanie. Jak sądzicie czy Skoda Fabia rocznik 2004, Benzyna + gaz, przebieg coś ponad 100tys. km jest wart 15000zł?

Zależy jaki stan, jakie wyposażenie. Kolor (tak to może się wydać dziwne ale kolor ma znaczenie dla ceny samochodu). Opisz go bardziej.

Masz foto ?

Tu masz odpowiedź na swoje zapytanie:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=se … order_by=p

Te samochody (nie uszkodzone) z tego rocznika chodzą w znacznie wyższych cenach.

Kolor biały, dokładnego wyposażenia nie pamiętam, wiem, że było coś wiadomo poduszki, immobilizer wiem, że radia nie ma;p dziś zapytam rodziców.

jak jeśli bym miał kupować fabie to bym tyle da za nią, jeśli sprawna i nie porysowana a wnętrze czyste, tapicerka niczym nie poplamiona i nie podziurawiona, tylko przebieg troszeczku duży

tylko szkoda że biała … najciężej takie samochody sprzedać i pewnie dlatego taka cena

Mnie to nie dziwi. Czym bardziej festyniarski kolor tym samochód więcej traci na wartości bo tym mniej chętnych na jego kupno. Białe samochody też są tańsze, bo z reguły są to samochody po-firmowe czyli trupy, poza tym brudzące.

zawsze mozna przemalowac :wink:

No właśnie ten kolor też się nie widzi rodzicom ale przemalować to nie problem tyle kasy się znajdzie. Pytanie Czy taka jaka jest jest warta tej ceny, rys i ubytkow w lakierze nie znalazłem przynajmniej nie bardzo widocznych. W środku ładnie zadbanie.

myślę że koło 17k można by wyciągnąć, tak mówiąc na oko bez fotki

Nie no jak kupować samochód, to później go już nie malować. Nie łatwiej kupić w innym kolorze. xD Myśłę, jednak, że warto za tą cenę. Z tego co się orientuje za malowanie zapłacisz ok. 2 000 - 2 500 zł.