Czy ten składak będzie działał? I jakie są jego możliwości?

Planuję za tydzień kupić taki zestaw. Będę pierwszy raz składał komputer więc trochę się boję. Czy to będzie dobrze działało i pogram w najnowsze gry??

Procesor: Intel Pentium E2180 2.00 GHz BOX (LGA775, FSB 800, 1MB, 64-bit)

Płyta główna: Abit IP35 P35, DualDDR2-800, SATA2, RAID, GBLAN, FW, ATX, Core2

Pamięci: DDR2 2048MB 800MHz OCZ Platinum rev 2.0 (2x1024MB, DualDDR2, CL4)

Dysk twardy: Seagate Barracuda 7200.10 250GB, SATA/300, 16MB cache, NCQ (zapis prostopadły)

PALIT XpertVision GeForce 8800GT Super 1024MB DDR3(256bit) HDTV/DualDVI

Cooler Master Elite 330 Black (bez zasilacza)

Zasilacz: Chieftec GPS 450w lub Seasonic 500w

THX za pomoc…

jak najbardziej będzie działał, żadna gra mu się nie oprze (warto jeszcze podkręcić proca).

Ten proc pójdzie ponad 3ghz ??

gwarancji ci nie dam ale powinien.

seagate weź wersję ES.2

Dobry zestaw, teraz pograsz nawet w najbardziej wymagające gry, ja bym dał lepszego proca, ale ten nie jest zły.

Ja również kiedyś składałem pierwszy raz sam komputer, nie ma się czego bać, tylko nie robić nic na siłę i szybko to będzie ok. :smiley:

Ja bym jeszcze dołożył 1 wiatrak i zamontował go z tyłu obudowy by wydmuchiwał powietrze, bo taki zestaw się może grzać a w niższych temperaurach dłórzej wytrzymie i będzie się lepiej kręcić.

Mam jeszcze jedno pewnie głupie pytanie.

Jeśli coś kupuje na allegro i trzeba komuś zapłacić pieniądze na konto za towar to mam zapłacić od razu za przesyłkę czy za przesyłkę jak towar przyjdzie??

to zależy jaką formę realizacji transakcji wybierzesz (jeśli przedpłata - taniej, musisz wpłacić przed otrzymaniem towaru, jeśli zaś za pobraniem lub kurierem płacisz przy odbiorze).

BO właśnie ten Seasonic chcę kupić. To mam wpłacić pieniądze mu na konto i czekać na towar.

tak, jeśli po komentarzach wynika, że to odpowiedzialny sprzedawca.

Pamiętam jak z kumplem składaliśmy jego PieCyk. Trochę strachu było z prockiem i pastą termoprzewodząca, a tak to gładko idzie.

thx potem napisze jak sprzęt sie spisuje i jak z o/c