Czy ten sprzęt jest dobry?

(Tomekuic) #1

Witam to moje ostatnie przymierzania do kupna nowego komputera mam na oku: (wszystko tylko i wyłącznie z x-kom.pl)

E7200

GoodRam Pro 2x1GB 900

WD 320GB WD3200AAKS

Pioneer DVR-215D

CoolerMaster Elite RC 330

Corsair 520W 520HXEU

Palit 9600GT 512MB DDR3

i tylko nie wiem jaką płytę główną ? a może zamiast 9600 wziąć 8800 ?

(Prymas666) #2

Napisz ile masz $ do wydania.

Bardzo mocny zasilacz ( duży zapasmocy) jak do takiego zestawu - jakaś przyczyna ?

(steemm) #3

zamiast 9600gt lepiej 4850

zamiast wd samsung f1 320GB

E7200 jest nieopłacalny, kosztuje ponad 350zł w porównaniu do E5200 dostajemy 1MB L2 więcej, i 130MHz :smiley:

także weź E5200 + karakorum i podkręc go do 3,2-3,4Ghz goodram pro jest trudno dostepny tak wiec weź patriot llk 2x1Gb 800Mhz Cl4

czy chccesz dopłacac za odpinane kable w zasiłce ?

(Mirekgw) #4

pamięci Ram bym dokupił więcej

(Żelek) #5

No i na co mu więcej niż 2GB???

(Tomekuic) #6

good ramy są

(Mirekgw) #7

A na to żeby lepiej chodził

(Goodprogram) #8

w tym sklepie skąd on chce kompa są pro

http://x-kom.pl/index.php?show_prod=19604 x2

(Żelek) #9

2GB mu wystarczy do wszystkiego. Chyba, że ma system 64 bitowy.

(Rdrfear) #10

Ja bym wzial zamiast Corsair 520W 520HXEU >> Corsair 550W CMPSU-550VXEU.

Oszczedzasz stowke i mozesz dolozyc do czego innego.

(Mirekgw) #11

czy pod spodem to twój zestaw , jeśli tak to jak się przyzwyczaiłeś do 512MB to 2GB ram wydaje się dużo a to nie jest prawda.Pamięć jest teraz tania w porównaniu z cenami sprzed kilku lat minimum 3 GB a lepiej więcej Vista 64 widzi większą ilość pamięci postęp idzie od przodu za rok będzie miał za mało więc lepiej teraz dokupić i mieć komfort w pracy ,graniu bez zacięć .

(Yamaha503) #12

W zupełności zgadzam się z realmadryt :wink:

(Nismo Skyline) #13

Tępo rozwoju hardwearu nieustannie przyspiesza. Jak więcej ramu będzie potrzebne to się wszyscy przesiądą na DDR3 pewnie. Choć ja zrobiłem właśnie tak jak mówił realmadryt 8)

(Himmak5g) #14

No ja tez sie zgadzam z przedmówcą. Co do pamięci to nie wiem po co Ci goodram Pro. Ja bym się skłaniał do Patriotów LLK Cl4 A procek to zależy co byś chciał. e5200 nie jest jakiś super a e7200 ni eopłacalny.

(Żelek) #15

"Róbta co chceta", ale jak nie będzie miał odpowiedniego systemu to sobie tylko na pamięciach zobaczy 4GB... :slight_smile:

(Himmak5g) #16

Dobra nie ****. Przeciez wiemy że do 4GB potrzeba 64Bit. A straci te 725Mb ale za to bedzie miał w dualu.

Forum to dobro wspólne wszystkich userów.

Szambo rób na własnym podwórku :?

Agaton

(Emilmlo) #17

Tyle że przy Intelu nie ma widocznej różnicy w wydajności między dualem a single

(Darth ReX) #18

W ogóle to dual channel daje taki przyrost wydajnościowy, że można zapomnieć o istnieniu tej funkcji.