Czy ten sprzęt jest dobry?

Witam to moje ostatnie przymierzania do kupna nowego komputera mam na oku: (wszystko tylko i wyłącznie z x-kom.pl)

E7200

GoodRam Pro 2x1GB 900

WD 320GB WD3200AAKS

Pioneer DVR-215D

CoolerMaster Elite RC 330

Corsair 520W 520HXEU

Palit 9600GT 512MB DDR3

i tylko nie wiem jaką płytę główną ? a może zamiast 9600 wziąć 8800 ?

Napisz ile masz $ do wydania.

Bardzo mocny zasilacz ( duży zapasmocy) jak do takiego zestawu - jakaś przyczyna ?

zamiast 9600gt lepiej 4850

zamiast wd samsung f1 320GB

E7200 jest nieopłacalny, kosztuje ponad 350zł w porównaniu do E5200 dostajemy 1MB L2 więcej, i 130MHz :smiley:

także weź E5200 + karakorum i podkręc go do 3,2-3,4Ghz goodram pro jest trudno dostepny tak wiec weź patriot llk 2x1Gb 800Mhz Cl4

czy chccesz dopłacac za odpinane kable w zasiłce ?

pamięci Ram bym dokupił więcej

No i na co mu więcej niż 2GB???

good ramy są

A na to żeby lepiej chodził

w tym sklepie skąd on chce kompa są pro

http://x-kom.pl/index.php?show_prod=19604 x2

2GB mu wystarczy do wszystkiego. Chyba, że ma system 64 bitowy.

Ja bym wzial zamiast Corsair 520W 520HXEU >> Corsair 550W CMPSU-550VXEU.

Oszczedzasz stowke i mozesz dolozyc do czego innego.

czy pod spodem to twój zestaw , jeśli tak to jak się przyzwyczaiłeś do 512MB to 2GB ram wydaje się dużo a to nie jest prawda.Pamięć jest teraz tania w porównaniu z cenami sprzed kilku lat minimum 3 GB a lepiej więcej Vista 64 widzi większą ilość pamięci postęp idzie od przodu za rok będzie miał za mało więc lepiej teraz dokupić i mieć komfort w pracy ,graniu bez zacięć .

W zupełności zgadzam się z realmadryt :wink:

Tępo rozwoju hardwearu nieustannie przyspiesza. Jak więcej ramu będzie potrzebne to się wszyscy przesiądą na DDR3 pewnie. Choć ja zrobiłem właśnie tak jak mówił realmadryt 8)

No ja tez sie zgadzam z przedmówcą. Co do pamięci to nie wiem po co Ci goodram Pro. Ja bym się skłaniał do Patriotów LLK Cl4 A procek to zależy co byś chciał. e5200 nie jest jakiś super a e7200 ni eopłacalny.

“Róbta co chceta”, ale jak nie będzie miał odpowiedniego systemu to sobie tylko na pamięciach zobaczy 4GB… :slight_smile:

Dobra nie ****. Przeciez wiemy że do 4GB potrzeba 64Bit. A straci te 725Mb ale za to bedzie miał w dualu.

________________________________

Forum to dobro wspólne wszystkich userów.

Szambo rób na własnym podwórku :?

Agaton

Tyle że przy Intelu nie ma widocznej różnicy w wydajności między dualem a single

W ogóle to dual channel daje taki przyrost wydajnościowy, że można zapomnieć o istnieniu tej funkcji.