Czy ten windows jest używany przez innego użytkownika

Dzisiaj robiąc porządki w szafce znalazłem windowsa … nie wiem skąd się on wziął

Zdjęci …

http://img209.imageshack.us/my.php?imag … 184in0.jpg

I teraz pytanie … czy jest on używany przez innego użytkownika ?? Jak to sprawdzić :slight_smile:

nie wiesz skąd wziął się legalny windows przypisany do komputera z serii ntt? to tak jakbyś nie wiedział skąd wzięło się 1k zł w szafce…komu ukradłeś?

Wszystko pamiętam skąd on się wziął …

Kiedyś siedziałem z dwoma czy tam trzema kolegami i zobaczyliśmy jak koleś podjeżdża do śmietnika z jakimś napisem na samochodzie nie pamiętam jakim … I wyrzucił dwa windowsy jeden w folii drugi bez kumpel wziął ten bez foli a ja se wziąłem w domu rozpakowałem i nakleiłem klucz na książeczkę żeby się nie zgubił.

A teraz pytanie jak się upewnić że ten windows nie był używany przez tego faceta w samochodzie ?

Sicu (Final), zadźwoń na infolinię Microsoftu i zapytaj się czy ten CD-KEY jest używany bo chyba ktoś ci ukradł keya xD

Jakoś tak nie mam odwagi zadzwonić … xdd Są inne sposoby żeby sprawdzić ? :smiley:

Sicu (Final), a może poprostu zainstaluj lub zmień key’a na tego z opakowania i sprawdź legalność za pomocą witryny Microsoftu?

A jak to zrobić … tyle że na kompie mam Prodessional a to jest Home edition

Masz komputer firmy NTT ??

Jeżeli nie, to nawet jeśli cd key nie jest używany nie będzie on legalny jeżeli będzie zainstalowany na innym kompie.

A czy to kiedyś nie było na forum ?

Mój kolega pisał też o tym … pod imieniem NukiS chyba xdd

Też pamiętam ten temat … Wiem że była kiedyś w aktualizacjach opcja która sprawdzała legalność systemu .

Pewnie to Ty pisałeś ;], bo się przyznałeś że miałeś inne konta na DP.

Ale nie konto NukiS :stuck_out_tongue: Ja miałem Zemsta sica , itp :stuck_out_tongue:

Sicu (Final), ty miałeś na poczatek chyba Sicu, potem Zemsta Sica, a teraz to konto…tylko sie teraz ie przesiadaj na następne :stuck_out_tongue:

PS.Może jednak odważysz się zadzwoiic do Microsoftu

Po nazwie (final) jest to ostatnie ; ]

nio tio się cieszę :]