Czy ten zasilacz będzie dobry?

to jak w koncu jest czy nie ma?? :stuck_out_tongue:

ta płytka ma tylko 2 złącza pamięci: czy to nie za mało?

ma

Trochę mało. Ile planujesz mieć ramu? Max do tego Abita wejdzie 4 GB max 2gb na slot.

no na razie planuje dokupic w 1 kosci 1GB, a za jakies pol roku - rok drugi gb a np za 2 lata nastepny itd…

No chyba że za te pół roku sprzedaż 1 GB i kupisz kość 2 GB.

Pod koniec roku mają wyjść DDR3, już jest parę płyt (prototypy) pod Intele 45nm i DdR3. Za 2 lata to nie będzie się opłacało modernizować.

no to jak?

znowu za rok kompa zmieniac bo cos nowego wyjdzie??

stary mam juz ponad 5 lat, ten nowy chcem zeby mi starczyl przynajmniej na 3 lata…

Nie koniecznie za rok, kupić do tego np moduły 3 lata pochodzi na 2x1 GB, zależy do czego będziesz używał kompa. Niedługo wyjdzie PCI-E 2.0, chociaż PCI-E nie różni się niczym od AGP (parę punktów w 3dmarku).

kompa bede glownie uzywal do neta, prac biurowych, obrobki grafiki, konwersji audio i video, od czasu do czasu zagram w jakies gry…

czy to wystarczy, zapewni mi komfort podczas pracy?

czesto mam wlaczone duzo programow na raz, dlatego zdecydowalem sie na dwurdzeniowy… czy procesor bedzie w 100% wykorzystywany przy 1gb pamieci lub pozniej 2gb?

co lepiej zainstalowac win xp, viste, czy linuxa mandrive 2007 (nad tym sie zastanawialem)??

Lepszy by był Core 2 Duo. 2 Gb będzie w miarę komfortowo.

XP i przełączyć styl na 98, ja tak latam, szkoda marnować ramu itd dla efektów. Jak programy których używasz mają swoje odpowiedniki na pingwina to instaluj Linuxa.

no na pewno lepszy, ale lepiej by bylo jakby bylo więcej pieniędzy :smiley: a tylu nie ma :confused:

teraz mam Athlona 1000 i 384 ramu wiec chyba poczuje duza roznice…?