Czy ten zasilacz da radę z moim sprzętem?

Obecny sprzęt :

Windows 7 Home Prenium 64bit

Amd Athlon II x2 240

RAM 4,00 GB 1333MHz

Nagrywarka i dodatkowe porty usb ( mało ale zawszę coś)

Wiatrak z przodu (duży) (molex)

MSI 760GM-P33 http://pl.msi.com/product/mb/760GM-P33. … div=Detail

obecna karta graf. ATI Raedon 3000 Graphics

kupuję Radeon HD 4870 1GB DDR 5

Czy Zasilacz Coolermaster 460W atx

da radę ?

PS. chodzi o to czy jak kupię tego radeona 4870 to da radę?

Zasilacz i procesor będę potem wymieniać parę miechów po nowych roku

Dzięki za odpowiedz, nie byłem pewien czy prze ten czas pogram…

zasilacze CoolerMaster’a mają opinię dobrych zasilaczy, więc powinien utrzymywać dobre napięcia.

Tak jest i będzie, bo to wystarczająca jednostka nawet przy max obrotach karty i proca. Problemów też nie powinno stanowić OC podzespołów na tym zasilaczu i ich maksymalne wykorzystanie w grach

sunbeam96 , skończ proszę offtopic w tematach.

Po pierwsze to tylko część zasilaczy Cooler Master jest jako tako warta uwagi a na pewno nie dotyczy budżetowych konstrukcji z serii Extreme Power Plus i Elite Power (nawet z serii Real Power są przeciętne) więc nie wiem skąd znasz takie bajeczki :wink:

@ Devicet

Który dokładnie model zasilacza posiadasz?

t.luk

Stąd kolego :slight_smile: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html

Renomowane marki to:

Amacrox, Antec, Astec, be quiet, Chieftec, CoolerMaster , Corsair, Delta, Enermax, Enlight, Fortron (nowy, nieregenerowany), Modecom (MC, Volcano), OCZ, PCPower&Cooling, Pentagram, Seasonic, Silver Power, Tacens, Tagan, Topower, Yesico, Zalman.

wiewi0r , te nie są palące się jak ten szrot, ale wiadomo - jest podana cena i się szuka, nie wiem za ile autor chce zasiłkę, ale np. za 200zł jest wybór już - XFX Core 450W, OCZ Stealthxstream 400W, Fractal Design Integra 500W, Corsair CX430 i wiele innych. Teraz trzeba pomyśleć co i wybrać możliwie najlepszy :slight_smile:

A ta lista jest do aktualizacji, bo XFX’a brakuje, Fractal Design brakuje, NeoTEC też nie jest zły, ale do konfiguracji bardziej biurowych. Aerocoola też na tej liście nie widzę, a ich zasiłki nie są złe.