Czy ten zasilacz Delta da rade z moim zestawem?

Witam serdecznie.

Jakiś czas temu zmieniłem zasilacz na model Delta DPS-450PB-4D.

Ale wtedy miałem jeszcze starszy ( czytaj bardzo biedny ) zestawik.

Od jakiegoś czasu po malutku zmieniam sobie sprzęt i aktualnie jest taki jak w podpisie,a zasilacz pozostał bez zmian.

Za jakiś czas chcę zmienić jeszcze grafikę na coś z serii 8800 ale z tych słabszych.

I mam pytanie czy to wszystko bez problemów ten zasilacz uciągnie czy raczej też powinienem pomyśleć nad zmianą zasilacza ?

Ja w podobnej kiedyś konfiguracji lecz z 2 x 8600 gt sonic w SLI (amd x2 3600@2900) na tym zasilaczu jakieś pół roku jechałem lecz gdy zmieniłem na to co mam w podpisie wolałem nie ryzykować. Wydaje mi się że ten zasilacz może nie podołać na dłuższą metę z mocniejszą kartą pokroju 8800 gt. pozdrawiam

21A na +12V mało np 8800GT ciągnie ~80W. Zmień chociaż na Modecoma MC 400 ATX 2.0.

Pewnie by podołał, ale był by przeciążony, lub jechał na styk.

nie, jak już to kup HD4850, jest o wiele lepszy od 8800 (każdego) :wink:

a co do zasiłki to zasilacze Delta nie są za dobre (nie są to tzw. no-name, ale do dobrych nie należą)

Modecom MC-400 za 117zł wystarczy na spokojnie :wink:

Dobre są, Delta produkuje np dla Chiefteca.

Dzięki jak na razie za wszystkie odpowiedzi i proszę nie licytujmy się o to czy Delta jest dobra. ( mój zasilacz daje rewelacyjne i stabilne napięcia mierzone miernikiem na sucho i w stresie więc nawet jak bym zmieniał to przy Delcie pewnie pozostanę ,zwłaszcza że to jest właściwie Chieftec tylko z inną nalepką a za 30 % mniej kasy ))

Pytałem czy jak mu podepnę jeszcze mocniejszą grafikę ten model nie będzie oddychał rękawami , chodzi mi o zapas mocy ? :wink:

Producent przy 8800GT/GS zaleca 25-30A+ na +12V, masz 21A, nie będziesz miał większego zapasu, ta delta jest dobra przy starszych kompach 33A na +3.3V.

Stwierdzam fakty, nie wiem co kierowało gruchaczem jak pisał o tym że Delta jest kiepska.

sory pomyliło mi się z Fortrone’em który nie jest jakimś dobrym zasilaczem, jest przeciętny :slight_smile:

no a ta Delta wytrzyma dołożenie 88GT ale już jakiegoś dużego zapasu mocy nie będzie miała :wink:

Fortron też jest dobry tak jak Delta, ta firma robi Modecomy MC, Amacroxy i Be quiety.

Fortron ATX-350/400PNF to jest Modecom MC350/400ATX i Amacrox Warrior AX400/450PNF tylko różni je naklejka a Amacrox ma inny kolor obudowy jeszcze.

Fortron Blue Storm II to też dobry zasilacz.