Czy ten zasilacz jest dobry?

Mam takie pytanie odnośnie tego zasilacza Mode Com Feel 400W. Jest on dobry czy raczej unikać zasilaczy “FEEL”?

Unikać i nawet się na nie nie patrz. Jeśli Modecom to MC, nigdy Feel.

Modecom MC 400 da radę dostać za tą samą cenę.

No właśnie tak myślałem, taka Pani której wczoraj wyciągałem z kompa zdechłego Mode Coma Feel 300 W kupiła dzisiaj taki model. Kazałem jej kupić Mode Com MC 350 W ale nie było więc zadzwoniła i mówi że jest ale MC 400 W. Co się okazało żaden MC tylko FEEL! Okłamali ja no, 130 zapłaciła tyle co za MC by zapłacil!!

Odpisali mi ze sklepu ze: Zasilacze modecoma 400W są już tylko jako wersja Feel. Czy to prawda??

W wersji Fell 400W to chyba u nich tylko w sklepie została taka wersja.

Niech pani odda ten zasilacz a Ty poszukaj pani w innym sklepie MC.

Ja nie pani akurat :slight_smile:

A można go oddać? bo wymienić z tego co wiem można, ale oni chyba nie maja wyboru bo nawet Penagramów w podobnej cenie nie maja.

Wiem, że Ty nie pani, miałem na myśli tą panią co kupiła tą zasiłke, jak nie może oddać to niech wymieni i dopłaci do innego. Chociaż 130 to za dużoo jak za Fella chyba że jest to Fell III to w ostateczności mogłby zostać. Jeśli nie Fell III to wymieniajcie :stuck_out_tongue:

Producent = good, model = bad

:stuck_out_tongue:

Jct MODECOM MC-400W lub AmacroX Warrior 450W

Piotrek_20 , jest to

Nie zrozumiałem z ta panią :smiley: sorki.

To jest taki model jak w linku wyżej. Wolałbym go wymienić niż ryzykować, tej pani Feel zdechł a mi kilka miesięcy temu sfajczyła się płyta - nie mam przekonania.

Pani nie kręci i nie gra w gry czy nie bawi się w 3dmaxie obciążających cpu i zasiłacz. - od biedy w ostateczności ta zasiłka może zostać ale mc 400w i tak byłby lepszy.

No pani nie, ale jej syn tak. No byłby lepszy ale niestety tak jest ze w sklepie jak widzą że ktoś się nie zna to wcisną kit i do widzenia.

Ta zasilka nie jest taka tragiczna jak Fell 1 na którym miałem przez tydzien 9600GT :smiley: LOL

No ale jednak tragiczny jest :slight_smile: Muszę się przyznać ze miałem kupić sobie Mode Com MC 400 i dzisiaj jak ta pani zadzwoniła i mówi ze jest MC 400 to poprosiłem ją żeby kupiła też dla mnie, jak zobaczyłem że to Feel to… Nie cierpię poniedziałku :frowning:

Muszę się tego jakoś pozbyć :stuck_out_tongue:

LOL i pani kupiła 2 takie zasiłki w tym 1 dla Ciebie? No to nie wiem jak to badziewie teraz pogonisz… allegro :stuck_out_tongue:

Zgadza się, jedna dla mnie. Wkurzyło mnie to że słyszeli w sklepie jak mówiła na głos że MC, mogli ją poprawić przecież nie? A teraz obawa czy dostane coś w tym sklepie dobrego w takiej cenie bo pewnie kasy nie zwrócą? Zaproponują iBox’a jako wymiatacz jeden z najlepszych.

To może za dopłatą da radę go wymienić? Za 140 zł widziałem jakiegoś Cooler Mastera, za niecałe 200zł Corsaira 450W.

Za dopłatą pewnie tak, napisali: Oczywiście jest możliwośc wymiany na inny model zakupionych zasilaczy. Wolałbym zwrot, bo wyboru tam raczej nie mają - pytałem o Pentagram który jest w podobnej cenie i nie mają. Nawet mi się tam jechać nie chce bo “delikatnie” im napisałem :stuck_out_tongue: