Czy ten zasilacz jest dobry?


(rafax) #1

Mam takie pytanie odnośnie tego zasilacza Mode Com Feel 400W. Jest on dobry czy raczej unikać zasilaczy "FEEL"?


(Cosik Ktosik) #2

Unikać i nawet się na nie nie patrz. Jeśli Modecom to MC, nigdy Feel.

Modecom MC 400 da radę dostać za tą samą cenę.


(rafax) #3

No właśnie tak myślałem, taka Pani której wczoraj wyciągałem z kompa zdechłego Mode Coma Feel 300 W kupiła dzisiaj taki model. Kazałem jej kupić Mode Com MC 350 W ale nie było więc zadzwoniła i mówi że jest ale MC 400 W. Co się okazało żaden MC tylko FEEL! Okłamali ja no, 130 zapłaciła tyle co za MC by zapłacil!!

Odpisali mi ze sklepu ze: Zasilacze modecoma 400W są już tylko jako wersja Feel. Czy to prawda??


(Piotrek_20) #4

W wersji Fell 400W to chyba u nich tylko w sklepie została taka wersja.

Niech pani odda ten zasilacz a Ty poszukaj pani w innym sklepie MC.


(rafax) #5

Ja nie pani akurat :slight_smile:

A można go oddać? bo wymienić z tego co wiem można, ale oni chyba nie maja wyboru bo nawet Penagramów w podobnej cenie nie maja.


(Piotrek_20) #6

Wiem, że Ty nie pani, miałem na myśli tą panią co kupiła tą zasiłke, jak nie może oddać to niech wymieni i dopłaci do innego. Chociaż 130 to za dużoo jak za Fella chyba że jest to Fell III to w ostateczności mogłby zostać. Jeśli nie Fell III to wymieniajcie :stuck_out_tongue:


(Monkaaloha) #7

Producent = good, model = bad

:stuck_out_tongue:

Jct MODECOM MC-400W lub AmacroX Warrior 450W


(Cosik Ktosik) #8

Piotrek_20 , jest to


(rafax) #9

Nie zrozumiałem z ta panią :smiley: sorki.

To jest taki model jak w linku wyżej. Wolałbym go wymienić niż ryzykować, tej pani Feel zdechł a mi kilka miesięcy temu sfajczyła się płyta - nie mam przekonania.


(Piotrek_20) #10

Pani nie kręci i nie gra w gry czy nie bawi się w 3dmaxie obciążających cpu i zasiłacz. - od biedy w ostateczności ta zasiłka może zostać ale mc 400w i tak byłby lepszy.


(rafax) #11

No pani nie, ale jej syn tak. No byłby lepszy ale niestety tak jest ze w sklepie jak widzą że ktoś się nie zna to wcisną kit i do widzenia.


(Piotrek_20) #12

Ta zasilka nie jest taka tragiczna jak Fell 1 na którym miałem przez tydzien 9600GT :smiley: LOL


(rafax) #13

No ale jednak tragiczny jest :slight_smile: Muszę się przyznać ze miałem kupić sobie Mode Com MC 400 i dzisiaj jak ta pani zadzwoniła i mówi ze jest MC 400 to poprosiłem ją żeby kupiła też dla mnie, jak zobaczyłem że to Feel to... Nie cierpię poniedziałku :frowning:

Muszę się tego jakoś pozbyć :stuck_out_tongue:


(Piotrek_20) #14

LOL i pani kupiła 2 takie zasiłki w tym 1 dla Ciebie? No to nie wiem jak to badziewie teraz pogonisz.. allegro :stuck_out_tongue:


(rafax) #15

Zgadza się, jedna dla mnie. Wkurzyło mnie to że słyszeli w sklepie jak mówiła na głos że MC, mogli ją poprawić przecież nie? A teraz obawa czy dostane coś w tym sklepie dobrego w takiej cenie bo pewnie kasy nie zwrócą? Zaproponują iBox'a jako wymiatacz jeden z najlepszych.


(Cosik Ktosik) #16

To może za dopłatą da radę go wymienić? Za 140 zł widziałem jakiegoś Cooler Mastera, za niecałe 200zł Corsaira 450W.


(rafax) #17

Za dopłatą pewnie tak, napisali: Oczywiście jest możliwośc wymiany na inny model zakupionych zasilaczy. Wolałbym zwrot, bo wyboru tam raczej nie mają - pytałem o Pentagram który jest w podobnej cenie i nie mają. Nawet mi się tam jechać nie chce bo "delikatnie" im napisałem :stuck_out_tongue: