Czy ten zasilacz nie spali mi kompa?

Witam. Dostałem właśnie radeona hd5770 ale obawiam sie czy mój zasilacz to wszystko uciągnie. Na razie włożyłem karte i wszystko chodzi bez zarzutów.

Mój aktualny sprzęt to:

Intel Pentium Dual-Core E5200 2,5GHz

GIGABYTE GA-G31M-ES2L

2x2GB DDR2 800MHz

HIS radeon hd5770 1gb

ZASILACZ delta gps 400AB C1 (400W)

EDIT: moja wcześniejsza karta to NVIDIA GeForce 9400 GT 512MB

A kasy na nowy zasilacz nie mam

Szykuj gaśnicę, pożar za 3 minuty !!

Wg mnie może, ale nie musi. W najlepszym (z tych najgorszych przypadków) razie będziesz dostawać resety przy grach.

No jak narazie odpaliłem crysisa 1 i 2 oraz test w OCCT i nic nie wywalilo wiec mam nadzieje że nic sie nie stanie.

Delta jest dobra,jedne z tańszych a dobrych zasilaczy (o ile jest naprawdę nowa),zobacz jakie wymagania ma karta,bo bardziej bym się obawiał czy 400W to nie jest za mało

Tu masz listę,Delta jest na białej liście,czyli dobrej

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html

Delta to prawie to samo co chieftec. Spokojnie da radę. Raczej bym się nie martwił

Najwyżej bedziesz miał fajerwerki za free :stuck_out_tongue:

Dobrze sie usmialem gdy czytalem wasze odpowiedzi, Ten zasilacz ma TYLKO 228W na liniach 12V.

Narazie dziala, jednak za jakis czas moze nie dzialac, polecam wymiane zasilacza aby mial przynajmniej 350W na 12V, zalecam tani zasilacz 500W Fortron FSP500-60APN http://www.skapiec.pl/site/cat/37/comp/531262 Posiada grubo ponad 400W na 12V co pozwoli na OC lub rozbudowe jednostki

Ten Fortron jest świetny, a jeśli brakuje ci trochę kasy, to możesz poszukać Zasilacza Modecom (seria 3) jakąś 450-500 watt.

Ta seria Modecomów jest udana.

Jak byś chciał to ja mam modecoma 400w , leży mi już od dawna , nie wiem czy jest udany ale mi smigał przez rok , za 60 jest twój :stuck_out_tongue: !!

delta 14A i 16A na linii 12V. Jak dla mnie ta delta wystarczy, ale nie podkręcaj procka i karty bo może być niewesoło. :smiley:

Narazie nie mam zamiaru nic podkręcać. Za jakies 3 miesiące gdy dostane troche kasy planuje kupić chłodzenie procka i zasilacz. Więc mam nadzieje że moja delta przez wakacje da sobie rade :slight_smile: